miraDry®

MIRADRY Nedir?

Miramar Laboratuvarları tarafından geliştirilen ve 2011 yılında klinik testleri yapılarak Amerika Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından etkinliği onaylanan miraDry sistemi koltuk altı terleme tedavisinde kullanılmaktadır. British Columbia Üniversitesi Dermatoloji ABD tarafından miraDry sistemi ile uygulanan klinik çalışmanın 12 aylık verileri yayınlanmış ve bu veriler ışığında bir seanslık uygulama ile terleme sorununun %82 düzeyinde kaldırıldığı, hasta memnuniyet oranının %90 olduğu belirtilmiştir.

miraDry teknolojisi 3,5 - 4mm derinliğe kadar inebilen elektromanyetik bir enerji ile koltuk altı terlemesine kalıcı şekilde son verebilirsiniz. Cihazın çalışma prensibi elektromanyetik dalgaların hassas ve kontrollü bir biçimde koltuk altına iletilmesi olarak açıklanabilir. Tek seansta terde ortalama %80 azalma sağlayan uygulama diğer yöntemlerin aksine kalıcı çözüm sağlıyor ve tekrar gerektirmiyor.

MIRADRY Tedavisi

Fazla terlemeden rahatsız olan hastaya hangi alanlarda daha fazla terlemesi olduğunu görmek adına test yapılır ve daha çok bu bölgelere lazer uygulaması yapılır.

Her bölgede yaklaşık 1 dakikalık atış işlemi uygulanır ve bir koltuk atlı işlemi yarım saat sürmektedir. Ortalama olarak 1 saat içinde tüm işlem bitmiş olur. İşlem sonrası yapılması gereken en önemli şey buz uygulaması yapılmasıdır. İşlem yapılan gün ve ertesi gün olmak üzere 2 gün boyunca düzenli olarak buz uygulaması yapılmalıdır. İşlem bittikten sonra sosyal hayatına hasta devam edebilmektedir. miraDry cihazı Dünya Sağlık Örgütü tarafından FDA onaylı olduğu için insan vücuduna karşı zararı ve yan etkisi yoktur.

Vücuda bıçak değmeden sadece elektromanyetik dalgalar ile ter sorununa kesin çözüm bulunabiliyor.

MIRADRY İLE YAPILAN İŞLEMLER
YUKARI
FİYAT SOR