Tıraşsız Saç Ekimi (Long Hair)

Tıraşsız saç ekimi hakkında merak ettiğiniz her şey bu sayfada! Saç ekimi erkeklerin sıkça kullandığı uygulamaların başında geliyor. Saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler seçimlerini en konforlu tekniklerden yana kullanıyor çünkü bu işlemin sosyal hayatlarını en az etkileyecek düzeyde olmasını istiyorlar.

Traşsız Saç Ekimi Long Hair

Tıraşsız Saç Ekimi de bu amaçla geliştirilen bir yöntem. Özellikle ön körfez diye adlandırılan başın ön tarafında dökülen saçlarda tıraşa gerek duymadan ekim yapılabilmektedir.

FUE Tekniği ile saçlarınızı kısaltmadan saç ekimi yapmak mümkündür. Tıraşsız Saç Ekiminin getirdiği birden fazla avantaj vardır.

  • Ekilen greftler sağlam saçlarla iç içe olduğu için yoğun bir saç görüntüsü oluşur.
  • Tıraşsız Saç Ekimi sonrasında sosyal hayatınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz.
  • Özellikle saç önüne yapılan ekimlerde sonucun nasıl olacağını rahatlıkla tahmin edebilirsiniz.
  • Tıraşlı saç ekimi ilk bakışta farkedilirken, tıraşsız saç ekimi kolay kolay dışarıdan farkedilmez.

Özellikle kadınlar saçlarının tıraş edilmesini istemediği için saç ekiminden vazgeçebiliyordu. Yada çoğu hasta bu işlem fark edilsin istememektedir. Tıraşsız Saç Ekimi mevcut uzun saçlarınızın arasına yapılabildiği için sizi sosyal hayattan koparmayan bir tedavi sunar.

Tıraşsız Saç Ekiminin tek dezavantajı mevcut saçın aralarına ekim yapıldığı için sağlam saç köklerine zarar vermemek adına daha titiz bir çalışma gerektirmektedir.

Tıraşsız Saç Ekimi farklı bir teknik değildir, DHI ve FUE yöntemlerini tıraşlı ya da tıraşsız şekilde uygulamak mümkündür.

Benzer Hizmetler

YUKARI