Safir Perkütan Saç Ekimi

Safir perkütan saç ekimi hakkında merak ettiğiniz her şey ve sorularınızın yanıtları Maya Estetik'te! Saç Ekimi yaptıran kişi sayısı gün geçtikçe artarken saç ekimi teknojileri de peşinden geliyor. Eski yöntemlerin yerini acısız, ağrısız, daha konforlu ve maksimum sonuçlar veren yöntemler alıyor. Donör alınan ve ekim yapılan bölgelere en az hasar veren yöntemler tercih ediliyor. Safir Perkütan Saç Ekimi de gelişmiş yöntemlerin sonuncusu.

Kalem Saç Ekimi Yöntemi DHİ

SAFİR PERKÜTAN SAÇ EKİMİNİN AVANTAJI NEDİR ?

Fue yöntemiyle daha az ağrılı bir işleme dönüşen saç ekimi Safir Perkütan sayesinde acıyı ve hasarı yok denecek düzeydedir. Safir Fue yönteminde kullanılan uç değerli safir madeninden elde edilir. Bu safir uç normal Fue yönteminde metal slit yerine geçer. Kısaca Safir FUE yöntemi farklı bir teknik değildir. Mevcut FUE yöntemi sırasında kullanılan kanal açma uç teknojisinin gelişmiş halidir.

Normal FUE Ve Safir FUE Uçları Arasındaki Farklar

  • Safir FUE yapısı itibariyle daha keskin, anti- bakteriyel ve sağlam olduğu için kanal açma sırasında saç derisinde oluşturduğu hasar, metal slitten çok daha azdır.
  • Safir ucun çapının inceliği sayesinde çok daha sık saç ekimi yapılabilirken, metal slitte bu greft sayısı sınırlıdır.
  • Daha sık greft ekimi çok daha güçlü görünümlü saçların çıkmasını sağlar.
  • Uygulama sonrasında oluşacak ödem ve kabuklanma metal slit uca göre çok daha azdır.
  • Hızlı ve konforlu bir iyileşme imkânı sunar.
  • Safir Fue ile ekilen saçlar kusursuz kanaldan dolayı açıları değişmeden çıkar. Bu da ekim sonrası tatsız sürprizleri ortadan kaldırır.

Benzer Hizmetler

YUKARI