Kök Hücreli Saç Ekimi

Hem mevcut saçlarınızı koruyun, hem de yeni saçlarınıza kavuşun!

Saçlarımız etkili bir görüntü için olmazsa olmaz parçamızdır. Ancak saçlarımız zamanla canlılığını kaybederek mat bir görünüm alabilir, dökülebilir ya da seyrekleşebilir. Tüm bu sorunların temelinde yatan saç köklerimizin yetersiz beslenmesi ve saç köklerimizi besleyen hücrelerin ihtiyaca cevap verememesidir.

İşte tam da bu noktada cilt yenilemede çığ gibi büyüyen kök hücre teknolojisi söz konusu saçlarımız olduğunda da pozitif sonuçlar vermektedir.

Kök hücreli saç ekimi;  saç dökülmesini durdurarak mevcut saçlarınızı koruma altına alan, saçsız bölgenizde yeni saçlarınıza kavuşmanızı sağlayan ve mevcut saç ekiminin başarı oranını artıran yenilikçi bir yaklaşımdır.

Kök hücreli saç ekimi hormonların bazal seviyeye ulaştığı 20 yaşını doldurmuş kadın ve erkek herkese uygulanabilir.

Saç ekimi girişimine uygunluğunuz ve saçlı deri analizi için aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz randevu oluşturabilirsiniz.

Kök Hücreli Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Genetik olarak dökülmemeye karşı kodlanmış olan kulak arkasındaki saçlı derimizden lokal anestezi ile 3-4 saç kökü özel bir yöntemle alınır. Bu alınan kökler özel bir cihazdan geçirilerek süspansiyona çevirilir. Zengin kök hücrelere sahip bu özel süspansiyon saç ekimi uygulanacak deriye enjekte edilir. Donör bölgeden alınan doku içerisindeki progenitör hücrelerin yenileyici etkisi ve kök hücreler ile saç ekiminin başarı oranı artırılır. Lokal anestezi ile gerçekleşen bu ön işlem ortalama 25/30 dakikada tamamlanır ve ağrı ya da sızı hissedilmez.

Kök Hücreli Saç Ekimini Kimler Tercih Edebilir?

  • Mevcut saç dökülmesi devam eden ve saçlarında seyrelme olanlar,
  • Donör bölgesi yetersiz olduğu için saç ekiminde başarı şansı düşük olanlar,
  • Saçında seyrelmeler olan ve saç ekimi yaptırmak isteyen kadınlar,
  • 2. saç ekimi yaptırmayı planlayanlar,
  • Tıraşsız saç ekimi yaptırmak isteyenler,

Benzer Hizmetler

YUKARI
FİYAT SOR