Büyüme Faktörlü Saç Tedavisi

Büyüme faktörlü saç tedavisi Maya Estetik'te! Saç dökülmesi çoğu kişinin sıkça yaşadığı bir durum. Bu durumun çevresel ve genetik birçok sebebi vardır. Saç tedavilerinde hızla gelişen teknoloji ve yöntemler bu sıkıntıyla mücadele edilebilmesini mümkün kılıyor.
Büyüme Faktörü- Growth Faktör de saç tedavilerinde en etkili yöntemlerden biridir.

Büyüme Faktörlü Saç Tedavisi

Büyüme Faktörü- Growth Faktörü Nedir?

Klinik araştırmalar ile onaylanmış bir tedavi olan büyüme faktörü içerisinde 33 farklı etkin maddeyi barındıran bir kürdür. İçinde saç köklerinin ihtiyacı olan çeşitli mineral ve vitaminleri barındıran bu kür; saça canlılık veriyor, seyrelen saçların yerine yenilerinin gelmesine yardımcı oluyor.

Büyüme Faktörü Nasıl Uygulanır?

Büyüme faktörü konusunda; uzman hekimler tarafından öncesinde saç derisinde mikro kanallar açılması sonrasında bu kanallar vasıtasıyla saç derisi altına yedirilmesi şeklinde uygulanır.

Uygulama Süresi Ne Kadardır?

Seans toplamda ortalama 15 dakika sürmektedir.

Uygulama esnasında herhangi bir acı hissedilmezken sonrasında rahatlıkla günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. 2 haftalık aralarla toplamda 4 seans uygulanan büyüme faktörü saç kökünün güçlenmesini sağlayıp, yeni saçların çıkmasına yardımcı olur. İhtiyaca göre kadın ve erkek herkese uygulanabilen büyüme faktörü saçın dışında sakal ve kaş içinde tercih edilebilen bir uygulamadır.

Benzer Hizmetler

YUKARI