LABİOPLASTİ - VAJİNA TOPARLAMA

Genital estetik & vajina estetiği; birçok kadının çekinip, dile getiremediği bir sorun. Son zamanların en trend estetik uygulamalarından biridir. Vajina estetiği, sosyal hayatı etkileyen en önemli estetik sorunudur. Genellikle normal doğum yapan kadınlarda daha sık rastladığımız iç dudak sarkması, ergenlik döneminde de görülebilir.

Sosyal hayatımızda özgüvensizlik yaşatan bu sorun, sağlık açısından da önem arz etmektedir. Dış dudaklar, iç dudakları muhafaza eder ve dış etkenlerden korur. İç dudak, dış dudağın dışına sarktığında enfeksiyon kapma olasılığı çok yüksektir. İç dudak sarkması, cinsel hayatı da olumsuz etkilemektedir.

Genital Bölge Estetiği Labioplasti Operasyonu

VAJİNA ESTETİĞİ NASIL UYGULANIR?

Plastik cerrahi uygulamalarının içinde yer alan Labioplasti, genel anestezi altında uygulanır. Sarkan iç dudak toparlanarak dışardan bakıldığında görünmeyecek hale getirilir. Operasyon yaklaşık 30 ile 60 dakika arasında sürmektedir.

İŞLEM SONRASI İYİLEŞME SÜRESİ

1 gün hastanede yatış gerçekleşir. Ameliyat bölgesinde ağrı, hassasiyet ve dış dudaklarda ödem oluşabilir. Bu durum normaldir. 7 ile 10 içerisinde kendiliğinden geçer. Kendiliğinden eriyen dikişlerin tam anlamıyla iyileşmesi 1 ay sürer.

Labioplasti uygulaması kişinin özgüvenini yükseltirken, çeşitli hastalıklara karşı da önlem almamızı kolaylaştıran bir operasyondur.

Benzer Hizmetler

YUKARI
FİYAT SOR