Çene Estetiği

Çene estetiği konusunda tüm bilgiler Maya Estetik'te. Çenemiz yüzümüzün en önemli bölümüdür. Bazen çene kemiğimizin şekli bazen de çene bölgesinin mevcut yağ yapısı yüzünden çenemiz ideal görünümünde olmayabilir. Yüzümüze göre çok geride yada çok ileride yahut çok geniş yapıda olabilir. İdeal bir çene yapısı kadında ve erkekte farklılık gösterirken, her yüz için de özel olarak düşünmek gerekir.

Çene Estetiği Yağ Enjeksiyonu

ÇENE ESTETİĞİ VE YAĞ ENJEKSİYONU

Kadınlarda ideal çene estetiği, aşağıya doğru daralarak gelen bir çene yapısını ifade eder. Bu görüntüye kavuşmak için de Yağ Enjeksiyonu en çok tercih edilen yöntemdir.

Çene estetiğinde yağ enjeksiyonu, kişinin kendinden alınan yağların seyreltilerek yeniden kendisine enjekte edilmesine dayanır. İşlem lokal anestezi ile yapılır.

Kadınlarda kulak hizasından aşağı doğru daralarak inen ideal çene yapısı erkeklerde değişerek daha kavisli ve geniş bir çeneyi işaret eder.

Erkeklerde bu çene yapısına ulaşmak için de yağ enjeksiyonu yöntemi rahatlıkla uygulanabilir. İşlem 45 -60 dakika içerisinde tamamlanır.

Çene Estetiği Yağ Enjeksiyonu İşlem Sonrası

Hasta aynı gün duruma göre ertesi gün taburcu edilir. İşlem sonrası ağrı yok denecek kadar azdır. Hafif morarmalar beklenen bir sonuçtur. 5-6 gün içinde herhangi bir ağrı yada sızı kalmaz.

Çene Estetiği Yağ Enjeksiyonu Kalıcılığı

İşlemin kalıcılığı uzun süre olsa da her vücut yağı gibi zamanla eriyecektir. Bu süre kişiden kişiye değişmektedir. İşlem tekrarlanabilirdir.

Benzer Hizmetler

YUKARI
FİYAT SOR