BACAK GERME- UYLUK GERME

Bacak germeuyluk germe operasyonu yaşlılığa yada kilo alıp vermeye bağlı bacak içi derisinin sarkması durumunda uygulanan bir işlemdir. İşlem sonrası kişinin estetik görüntüsüne uygun düzgün görünümlü bacaklar elde edilir. Bacak germe operasyonu genellikle başka toparlama operasyonları kombin yapılan bir işlemdir. Liposuction bu kombin işlemlerin başında gelir.

Bacak Germe uyluk Germe Ameliyatı

Bacak germe işlemi öncesinde deri kalitesi ve sarkma oranına göre bir plan yapılır. İşlem sırasında kasık bölgesine gizli, uyluğunuz boyunca t şeklinde inen bir kesi sonrasında fazla deri alınarak dikiş atılır.

Bu dikişler bacağın iç kısmına gizlenir. Sonrasında giyilecek korse işlem kadar önemlidir. Minumum 1 ay boyunca giyilecek bu korse iyileşme sürecinin en önemli parçasıdır.

Bacak Germe- Uyluk Germe Sonrası

Uyluk germe işlemi genel anestezi ile yapılır ve yaklaşık 1-2 saat sürer. Hastanede kalış sürecinizde diren takılı olur.  1 gün hastanede istirahat edilir, ilk duşunuzu işlemden 2 gün sonra almanıza izin verilir. İlk hafta yatar pozisyondayken bacaklarınızı kalp hizasının yukarısında tutmanız tavsiye edilir.

Gereksiz ödem oluşmaması için sık sık kontrollü yürüyüş yapmanız gereklidir. Diğer tüm cerrahi operasyonlarda olduğu gibi sigara içmemiz gereklidir. Dikiş izi vardır fakat bacağın iç kısmında kaldığı için görünmez.

Benzer Hizmetler

YUKARI
FİYAT SOR