YEŞİL IŞIK LAZER (DUAL TERAPİ) İLE GÖZ ALTI MORLUĞU TEDAVİSİ

Göz altı morluğunun en büyük sebeplerinden biri genetik faktördür. Bunun dışında çevresel faktörler de oldukça etkilidir. Sigara ve alkol kullanımı, uykusuzluk, düzensiz yaşam, yanlış beslenme bunlardan bir kaçıdır. Özellikle açık tenli kişilerde göz altı morluğu çok daha belirgin göze çarpmakta ve sağlıksız, yorgun bir algı oluşturmaktadır.

yesil-isik-lazer-dual-terapi-ile-goz-altı-morlugu-tedavisi

Yeşil Işık lazer (Dual Terapi) göz altı morluğu tedavisinde uygulanan nokta atışlı bir teknolojidir. Özellikle göz çevresi derisinin hassas oluşu bu bölgelere yapılan tedavileri kısıtlamaktadır. Herhangi bir hatada derinin zarar görme olasılığı diğer bölgelere göre fazladır. Yeşil Işık Lazer (Dual Terapi) sadece göz altı morluğunu hedef alarak, uygun güç ve ısıda lekeli bölgeye çalışır. Hastanın damar yapısına uygun bir çalışmada sonuçlar memnun edici düzeydedir.

Hastanın talebine göre göz çevresi kırışıklarını gidermeye yönelik de çalışma yapılabilir. Yeşil Işık Lazer ( Dual Terapi ) göz çevresini gençleştirerek, kırışıkları azaltır.

İşlem sırasında hissedilen acı dayanılamayacak düzeyde değildir. Uygulamayı kullanan kişiler çok az bir batma hissi verdiği şeklinde tarif etmektedir. Bu sebeple öncesinde anestezik krem uygulamaya gerek duyulmaz, acı eşiği düşük kişilerde talebe göre krem yapılabilir.

Yeşil Işık Lazer (Dual Terapi) kılcal damar problemi, cilt tonu farklılığı, sivilce problemi,  cilt gençleştirme gibi birçok cilt sorunu olan kimseler kullanabilir.

Yeşil Işık Lazer yüz, boyun, göğüs, sırt, eller, kollar ve bacaklar başta olmak üzere yukarıda sayılan cilt problemlerinin bulunduğu vücudun her yerinde kullanılabilir.

Benzer Hizmetler
YUKARI
FİYAT SOR