YANAK DOLGUSU

Yanak dolgusu işlemiyle ilgili merak ettiğiniz her şeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Cildimiz zamanla deri altındaki yağ dokusunu kaybeder. Yaşlanmaya bağlı olarak bu doku erir. Bazen de yüzün yapısına bağlı olarak doğuştan yağ dokusu az bir yüzünüz olabilir.

yanak Dolgusu

Yağ dokusu ne işe yarıyor da eksikliğinde bu denli estetik problemlerimiz oluyor?

Cildimizdeki yağ dokusu yüzümüze özellikle yanaklarımıza hacim, canlılık ve elastin verir. Yüzü daha canlı, pürüzsüz ve orantılı göstermenin bir yolu bu yağ dokusudur.

İşte tam burada Hyalüronik Asit imdadımıza yetişiyor.İnsan cildiyle tamamen  uyumlu  Hyalüronik Asit yapısı itibariyle jele benzer, küçük enjektörler yardımıyla cildin altına enjekte edilir. Bulunduğu bölgede su tutma kapasitesini artırarak cilde canlılık verir. Hyalüronik Asit uygulanacağı bölgeye öncesinde anestezik krem uygulanarak gerekli konfor sağlanır.Rahatlıkla herkesin yaptırabileceği düzeyde kolay bir işlemdir. Maksimum 15 dakika içerisinde işlem tamamlanır. İşlemi konusunda uzman medikal doktorun yaptığından emin olun. Dolgunun cilde oturup kendini belli etmesi 1 haftayı bulur.

Hyalüronik Asit Dolgunun Yanaklarda Kullanım Amaçları

  • Yüzümüzde, yanaklarımızdaki göçüklük, birbirleriyle olan orantısızlıkları Hyalüronik Asit dolgusu ile rahatlıkla giderilebilir.
  • Yanaklarımızda elmacık kemiklerimizdeki orantı Hyalüronik Asit ile estetik bir şekilde sağlanmış olur.
  • Hyalüronik Asit yanaklardaki elastin ve kolajen üretimini artırır, cilde canlılık sağlar.
  • Yanaklardaki ince ve derin çizgilerin doldurulmasını sağlar. Özellikle nazolabiel bölgede oluşan çizgilere ve marionette adı ile bilinen dudaklardan çeneye doğru inen derin çizgilerin kapatılmasında birebirdir.
  • Yanaklarda akne ve sivilceye bağlı oluşan derin izlerin kapatılmasına yardımcı olur.

Benzer Hizmetler

YUKARI
FİYAT SOR