Vampire Face Lift

Vampire Face Lift uygulamasının tüm detaylarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Cilt yenileme konusunda en etkili yöntemlerden biri olan Vampire Face uygulamasdır. Vampire Face uygulaması öncesinde cilde uygulanan hiyalüronik asitle cilde canlılık kazandırılır.

vampire-face-lift-genclesme

VAMPİRE FACE LİFT İŞLEMİ

Daha doğal ve genç bir görünüm kazandırıldıktan sonra asıl aşamaya geçilir. Vampire Face için konusunda uzman doktor tarafından kişinin kendisinden yeterli miktarda kan alınır. Alınan bu kanın içerisinde yer alan hücre yenileyici faktörler ayrılır. Bu işlem tamamen prp işleminden farklıdır, ve prp işleminden daha etkin bir yöntemdir. Vampire Face işleminde kandan ayrıştırılan etkin maddeler prp sistemi ile ayrıştırılamaz.

Yaklaşık 20 dakika süren bu işlemde ayrıştırılan hücreler büyüme faktörleri ile cilde benzersiz bir etki sağlar. Öncesinde aneztezik krem sürülerek uyuşturulmuş cilde küçük enjektör yardımıyla bu kan enjekte edilir.  Vampire Face’i bu kadar özel kılan asıl nokta ise bu sihirli denebilecek kanın cilde uygulanma aşamasıdır. Vampire Face uygulamasını sadece bu konuda sertifika sahibi doktorlar uygulayabilir.

Peki bu sihirli kan cilt altına enjekte edildiğinde nasıl bir etki ediyor?

 

Bu kan içerisindeki sadece yaralanma esnasında devreye giren hücre yenileyici faktörler bu sefer cildi onarmaya yönelik çalışmaya başlıyor. Cildin kolajen üretimi artıyor, canlılık ve yenilik kazanıyor.

Vampire Face Lift İşlemi Ne Kadar Sürmekte ve Yan Etkisi Var Mı ?

 

Ortalama 40 dakika süren işlem sonrasında ciltte hafif kızarıklık oluşabiliyor. Etkisini 60 güne yayılan bir sürede göstermeye devam eden Vampire Face Lift zaman içerisinde tekrar edilebilen bir işlemdir.

Benzer Hizmetler

YUKARI
FİYAT SOR