AQUAFILLING YÖNTEMİ İLE AMELİYATSIZ MEME DOLGUSU

Aquafilling, hidrofilik bir jeldir. Yapısında %98 oranında su bulunur ve insan dokusu ile tamamen uyumludur. Bu yüzden dolgu işlemlerinde güvenle kullanılabilen bir materyaldir.

Yapısında bulunan hidrojen molekülleri sayesinde kolajen ve elastin adı verilen maddelerin negatif yükünü çekerek dokularda uzun süreli esneklik sağlama özelliğine sahiptir. 5 yıldan fazlaca bir süre dolgunluk sağlar. Hacim yetersizliği ile karşı karşıya kalındığı durumlarda güvenle kullanılabilir.

Aquafilling Göğüs Büyütme

AQUAFILLING NASIL UYGULANIR?

Bu işlem genelde lokal anestezi ve sedasyon yöntemi kullanılarak gerçekleştirilir. Herhangi bir hastane yatışına gerek yoktur. İşlemden sonra hasta normal yaşantısına devam edebilir. İnce kanüller ile yapıldığı için dikiş gerektirmez. Cerrahi işlemler yaptırmak istemeyen kişiler için aquafilling uygulaması iyi bir seçenek olacaktır.

AQUAFILLING GÜVENLİ MİDİR?

2004 yılından itibaren bu uygulama ile alakalı sürekli çalışmalar yapılmaktadır ve bu çalışmaların sonunda tedavinin son derece güvenilir olduğu sonucuna ulaşılmıştır. Yapılan incelemelerde deri altına yerleştirilen jelin enjekte edildiği yerde sürekliliğini koruduğu ve çevresindeki dokulara herhangi bir yayılma göstermediği gözlemlenmiştir.

AQUAFILLING İLE MEME BÜYÜTME İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞTİRİLİR?

Enjeksiyon işlemi yapılmadan önce lokal anestezi yöntemi ile işlem yapılacak olan bölge hissiz bir hale getirilir. Uzman doktor tarafından belirlenen bölgelere yine doktorun belirlediği dozlarda aquafilling enjekte edilerek işlem gerçekleştirilir.

AQUAFILLING İLE MEME BÜYÜTME İŞLEMİ KALICI BİR ÇÖZÜM MÜ?

Bu işlem ömür boyu kalıcılık sağlamaz ancak diğer dolgu maddeleri ile kıyaslandığında çok daha uzun süreli bir kullanım sağlar. Aquafilling en az 4 yıl en fazla ise 8 yıl kalıcılık sağlamaktadır.

AQUAFILLING KİMLER TARAFINDAN YAPILMALIDIR?

Aquafilling uygulaması basit bir uygulama değildir. Bu nedenle herkes bu tedaviyi gerçekleştiremez. Uygulama, vücut yapısı bilgisine sahip, bu bölgelerin cerrahisi ile ilgilenen lisanslı uzmanlık belgesine sahip plastik cerrahlar tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir.

AQUAFILLING AVANTAJLARI NELERDİR?

Aquafilling uygulaması bu tarz işlemlerdeki ameliyatsız meme büyütme ve düşük maliyet avantajı sağlamaktadır. Özellikle ameliyattan korkan kişiler için 5 yıldan daha uzun bir kullanım süresi ile oldukça avantajlı bir seçim haline gelmiştir. Enjeksiyon yapılan bölgede herhangi bir alerjik reaksiyon göstermemesi de bu tedavinin sağladığı bir diğer avantajdır. Beklenen sonuç, işlemden 7 gün sonra kendisini göstermeye başlar. Bu işlemin en önemli özelliği ise işlem sonunda iyileşme süresinin oldukça kısa olmasıdır. Eğer ihtiyaç duyulursa ikinci bir dolgu işlemi de yapılabilir. Diğer uygulamalara göre çok daha doğal bir görünüme sahiptir.

AQUAFILLING İŞLEMİNİN FİYATI NEDİR?

Aquafilling fiyatları işlem yapılacak bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Sabit bir fiyatı yoktur. İşlem yapılmadan önce uzman doktor tarafından yapılan vücut analizi sonucu ne kadarlık bir büyütme işlemi yapılacağı ve ne kadar dolgu malzemesine ihtiyaç duyulduğu belirlenir. İşlemin ücreti de kullanılacak olan dolgu malzemesine göre belirlenir. Ancak aquafilling uygulaması diğer estetik uygulamalarına oranla çok daha uygun fiyatlara sahip olan bir işlemdir. Fiyat almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Hizmetler

YUKARI
FİYAT SOR