Yeni Dünya Düzeni / Covid-19 Antikor Testi

/ / Genel

Kuşkusuz hepimizin Koronavirüs sürecinde yaratıcılıkları üst düzeye çıktı. Mutfak becerileri öyle gelişti ki; ekmekler mi yapılmadı, mantılar mı açılmadı. Ailecek oturulan sofralar, o özlenilen tat bir anda hayatımıza tekrar hızlıca giriş yaptı.

Aile içi iletişim arttı veya fazla iç içe olmadan bir takım tartışmalar çıktı. İnsanlar olarak epey unutmuşuz evde vakit geçirmeyi, aile kavramını, hatta komşulukları.

Öyle ya da böyle neredeyse son dört beş aydır hayatımızda çok şey değişti. Eskiden gündemimizde tatil planları, âşık olma hayalleri veya güzel bir kariyer planı varken şimdi günlük vaka sayılarına bakarak ne zaman normale döneceğimizi düşünmek var.

Vaka sayıları demişken

Covid-19 Testi yaptırdınız mı?

Devlet hastaneleri herkese Covid-19 testi yapmıyor. Bunun için vücudunuzun belli başlı belirtiler göstermesi lazım. Belirli bir şikayet üzerine hastaneye gitmeniz gerekiyor fakat ya gerçekten bu virüsü geçirdiyseniz ve etkilerini hissetmiyorsanız?

Covid-19 Antikor Testi ile tanışın!

Bu test bildiğimiz Covid-19 testinden biraz farklı. Boğaz ya da burundan alınan örneklerden farklı olarak koldan kan örneği alınarak test yapılır. Tarama testlerinde vücudun Covid 19 virüsüne karşı ürettiği antikor tipleri ve seviyeleri ölçülmektedir.

Antikor Testi ile birlikte vücut yapınızdaki antikor seviyesi ölçülerek, Korona virüs geçirip geçirmediğinizi, bağışıklık durumunuzu ve antikor seviyenizi ölçümlemekteyiz.

Soru İşaretlerinden Kurtulun!

Covid-19 testi pozitif çıkan bir bireyin kendini evde veya hastanede karantina sürecine alması hem kendi hayatını hem de temasa geçeceği birçok insanın enfekte olmasını engelleyecek ve belki de birçok hayatı kurtacaktır.

Test Sonuçları Ne Kadar Doğru?

Maya Estetik’te uyguladığımız antikor testi vücudunuzun geçmiş ve güncel durumunun sonucunu göstermektedir. Bu hastalığı ayakta atlatmış olduğunuz da bu testin sonucunda çıkmaktadır. 444 94 54’ü arayarak Antikor Testi ve fiyatı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI