Vampire Facelift – Güzellik İçinde Saklı

/ / Anti-Aging & Gençleşme

Her sabah yeni bir güne uyandığımızda kimimiz iş için, kimimiz okul, kimilerimiz ise arkadaşlarımızla buluşmak için dışarıya çıkıyoruz. Peki, evden dışarıya ilk adımımızı atmadan önce yaptığımız ilk şey ne? Hepimizin bir hazırlık süreci başlıyor, giyim-kuşam ve ayna karşısında nasıl gözüktüğümüze bakıyoruz. Giyim, kuşam bir şekilde hallediliyor ama yıllar geçtikçe aynadaki görüntümüz bazen bizi mutlu etmeye yetmiyor. Yılların yorgunluğu ve yaşantıların izleri yüzümüzde beliriyor. Hepimiz ortak şikâyeti sanırım, yorgun ve mutsuz bir yüz. Aslına bakarsınız gençlik heyecanını içimizde barındırsakta dışımıza yansıtmakta zorlanıyoruz. O halde içimizde saklı olan o güzelliği dışarı yansıtalım.

Vampire Facelift

Daha doğal ve genç bir görünüm kazanmak için harekete geçiyoruz, giydiğimiz kıyafetler üzerimize otursa da yaptığımız makyajlar bile mutlu etmez hale gelmişken Vampire facelift işlemi ile içimizdeki güzelliği dışarı çıkartmanın tam vakti.

Nasıl mı?

Evden çıkmadan önce neredeyse saatler harcıyoruz ayna karşısında. Artık yaklaşık 20 dakika sürecek bu işlemle kendimizi uzman ellere teslim ederek bir miktar kan veriyoruz, demiştik ya güzellik içimizde saklı diye. Vampire facelift işlemide kendi kanımızdan ayrılıştırılan hücreler büyüme faktörleri cildimize geri işlenerek benzersiz bir güzellik sağlıyor.

Doğallıktan Yana Olanlar İçin

Söz konusu estetik olunca çoğumuz başta ön yargıyla bakabiliyoruz. Haklı sebeplerimiz de olabiliyor tabi ki, her geçen gün medyada bir doğallığından eser kalmamış o kadar çok ünlü görüyoruz ki, bizim de başımıza geleceği korkusu içten bile değil. Fakat Maya Estetik’le tanışanlar için bu ön yargı ufak bir tebessüm ile yüz güldüren sonuçlar ile yerini doğal ve genç bir görünüme bırakıyor.

Öncelikli uzman hekimler tarafından muayeneniz gerçekleştirilerek, sizin isteğiniz ve uzman hekim tavsiyesi ile birlikte uygulanacak işlem belirleniyor. Vampire facelift işleminin tam size göre olduğunu düşünüyorsanız randevu olmak için gecikmeyin deriz. Hem ücretsiz muayene olarak cildinizin neye ihtiyacı olduğunu uzman kişilere sorabilir hem de uygulama sonrası o yorgun ve mutsuz ifadeyi bir köşeye bırakıp içinizdeki o çocuğu tekrar ortaya çıkartabilirsiniz.

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI