Son Zamanların En Popüler Estetiği | Fransız Askısı

/ / Anti-Aging & Gençleşme

Günümüzde genç bir görünüme sahip olmak isteyenler için birçok alternatif estetik operasyon bulunuyor. Ameliyatlı ve ameliyatsız olarak ikiye ayrılacak olan bu işlemler arasında bir tanesi var ki, yıllardır ülkemizde uzman hekimler tarafından başarıyla uygulanmasına rağmen hiç bu kadar konuşulmamıştı.

Seda Sayan Etkisi

Geçirdiği estetik operasyon sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yapan Seda Sayan, bir anda Türkiye’nin en çok konuşulan ismi haline geldi. Fransız askısı ile yüz germe işlemi sırasındaki görüntüleri dakika dakika takipçileriyle paylaşırken sosyal medyanın ilgi odağı haline geldi.

Ayrıca Seda Sayan’ın kendine olan özgüvenini de takdir etmek lazım. Sonuçta insanın kendini güzel hissetmesi kadar doğal bir şey yok değil mi? Bunun için yaptırdığı ufak dokunuşları veya estetik operasyonları toplum baskısına maruz kalmamak için saklamak bir hayli üzücü olsa gerek.

Peki, Nedir Bu Fransız Askısı?

Fransız Askısı, bilinen cerrahi operasyonlara alternatif olarak cilde daha genç ve güzel bir görünüm sağlamak için Fransız askısı ipleri kullanılarak uygulanan yüz germe işlemidir.

Bu işlem yüz hatlarından memnun olmayan, cildinde kolajen eksikliğine bağlı olarak elastikiyet kaybı başlamış kişilere uygulanabilir. Özellikle cilt yüzeyindeki sarkma ve kırışıklıklar olan kişilere uygulandığı gibi kısmı yüz felci geçiren hastalara da uygulanabilmektedir.

Fransız Askısının Mucidi Türk Bir Doktor

Adı Fransız Askısı olsa da mucidi Türk bir doktor. Demiştik ya, Türkiye’de yıllardır uzman eller tarafından uygulanıyor diye. İşte o ellerin ve Fransız askısı patentinin sahibi Doktor Nihat Dik.

Dr. Nihat Dik bir açıklamasında Fransız Askısı işlemini şöyle anlatıyor. “İçi polyester dışı ise ciltle uyumlu silikon malzemeden üretilen iplerle yapılan Fransız Askısı, sarkmaları düzeltmek ve yüzü eski genç görünümüne kavuşturmak için kullanılan güvenli ve ameliyatsız bir yöntemdir”.

İşi Uzmanına Danışın

Popüler olan bir işlem haliyle çoğu kişi tarafından isteniyor. Öyle ki cilt yapınız buna uygun mu değil mi, belki Fransız askısı işlemine bile gerek kalmadan ufak dokunuşlar ile güzelleştirilecek bir cilt yapısına sahipsiniz. Bunların hepsi için uzman bir hekim görüşü şart. Cildinize ve size gereken değeri verecek, Fransız askısı işlemi için kendinizi emin ellere bırakacak bir doktor arıyorsanız Maya Estetik’i ziyaret edip Dr. Nihat Dik’in kapısını çalmalısınız.

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI
FİYAT SOR