Estetik Operasyonlar ile Farklı Bir Kimliğe Bürünen 20 Ünlü İsim

/ / Anti-Aging & Gençleşme, Plastik Cerrahi

Son zamanlarda estetik operasyonların sayısı hızlı bir şekilde artıyor. Gelişen teknolojiler ile estetik uygulamalarının fiyatları daha uygun hale gelmeye başladı. Kadınlar artık kuaföre gider gibi dolgu, botoks yaptırmaya gider oldu. Küçük dokunuşlar kadın erkek fark etmeksizin herkes için faydalı olabilir ancak öyle isimler var ki, geçirdiği estetik operasyonlar ile tamamen bambaşka bir görüntüye sahip olmuşlar. İşte estetik operasyonlar ile tamamen başka birine dönüşen 20 ünlü isim.

1- AJDA PEKKAN

Hiç şüphe yoktur ki Türkiye’de estetik denince ilk aklımıza gelen isim Ajda Pekkan. Her insanda olduğu gibi yaşın ilerlemesi ile Ajda Pekkan’da da çeşitli değişimler olmuyor değil. Ama geçirdiği sayısız operasyon ile Ajda Pekkan için kendini baştan yarattı desek çok da abartmış olmayız sanırım.

 

2- EBRU YAŞAR

Estetik ile mucize denecek kadar bir değişim geçiren isimlerden bir tanesi Ebru Yaşar. Sadece burun estetiği bile yüzünün değişmesine yetmiş.

 

3- FAHRİYE EVCEN

Minik dokunuşlar ile yaşanan mucize değişimin en iyi örneklerinden bir tanesi de Fahriye Evcen. Onu yaprak dökümü dizisinde Necla karakteri ile tanımıştık.

 

4- ŞEYMA SUBAŞI

Özellikle Acun Ilıcalı ile olan ilişkisiyle ses getiren Şeyma Subaşı çok küçük yaşlarından beridir medyada olduğu için küçük dokunuşlarla geçirdiği değişimler gözden kaçmıyor. Soldaki fotoğraf yeni görünümü 🙂

 

5- ÇAĞLA ŞİKEL

Geçirdiği çeşitli operasyonlar ile Çağla Şikel’in eski hali ile yeni hali arasında dağlar kadar fark var. 

 

6- DEMET ŞENER

Türkiye güzeli seçilen Demet Şener basketbolcu İbrahim Kutluay ile olan ilişkisi ve evliliği ile bir dönem çok konuşulmuştu. Ancak geçirdiği operasyonlarla tamamen bambaşka biri olan Demet Şener’in özel hayatından estetiklerinin konuşulmasına pek fırsat olmadı.

 

7- SONGÜL KARLI

Ünlü türkücü Songül Karlı’nın bir estetik bağımlısı olduğu söyleniyor. Fotoğrafları karşılaştırıldığında ise bunun sadece bir söylenti değil gerçeğin ta kendisi olduğu da anlaşılıyor.

 

8- DENİZ AKKAYA

Güzel mankenin eski fotoğraflarına bakınca bir insan nasıl bu kadar değişir diye hayretler içerisinde kalmaktan kendimizi alamıyoruz. Yaptırdığı burun estetiği gündemde sıkça isminin anılmasına neden olmuştu. Deniz Akkaya’nın özellikle Liv Tyler’ın burnunun aynısını yaptırdığı iddia edilmişti. 

 

9- EBRU POLAT

Yaptırdığı dudak dolgusu ile gündeme damgasını vuran Ebru Polat’ın sahip olduğu ününü estetiğe borçlu olduğunu söylemeden geçmeyelim.

 

10- PETEK DİNÇÖZ

2000’lerin başlarındaki magazin programlarında yaptırdığı estetik operasyonlar ile oldukça konuşulmuş isimlerden bir tanesi.

 

11- AYSUN KAYACI

Ünlü manken bir dönem geçirdiği dudak ve burun estetiği ile magazin dünyasında en çok konuşulan isimlerden bir tanesi olmuştu.

 

12- FİLİZ AKIN

Estetik operasyonlar son zamanlarda her ne kadar daha yaygın olsa da Yeşilçam zamanlarında da ünlüler tarafından çokça tercih edilmekteydi. Bu isimlerden bir tanesi de Filiz Akın. O dönemlerde yaptığı bütün röportajlarda geçirdiği burun estetiğinin kendisini nasıl değiştirdiğini anlatıyordu.

 

13- HANDE ACAR

Hande Acar’da geçirdiği estetik operasyonlar ile büyük bir değişime uğramış.

 

14- TÜRKAN ŞORAY

Çoğu kişi Türkan Şoray’ı doğal bir güzellik olduğunu düşünür ama evet, belki çok şaşıracaksınız ama Türkan Şoray da Yeşilçam’ın estetikle değişen ünlü isimleri arasında. Geçirdiği bir tek operasyonla tamamen başka bir yüze kavuştu.

 

15- LERZAN MUTLU

İlk fotoğrafları ile son fotoğrafları karşılaştırıldığında Lerzan Mutlu’yu hiç kimse tanıyamaz. Böyle bir değişim yok.

 

16- SİBEL CAN

Küçük bir burun operasyonu ile kocaman bir değişime uğrayan isimlerden bir tanesi Sibel Can.

 

17- EMİNA SANDAL

Mustafa Sandal’ın eşi Emina Sandal’ın eski hali görenleri şaşkına çeviriyor. Çene, dudaklar ve burunda bariz farklılıklar göze çarpıyor. Tamamen farklı bir kişiye dönüşmüş.

 

18- PINAR ALTUĞ

Bazen başka bir insana dönüşmek için Ajda Pekkan’da olduğu gibi sayısız operasyon geçirmeye gerek yok. Pınar Altuğ bu örneklerden bir tanesi. Geçirdiği burun estetiği ile büyük bir değişim yaşadı.

 

19- SEDA ÖNDER

Demet Akalın’ın eski vokalisti ve Alişan’ın da eski sevgilisi olarak tanıdığımız Seda Önder şu anda tamamen bambaşka bir görüntüye sahip olmuş durumda. İşte Seda Önder’in hayret verici değişimi.

 

20- EBRU ŞALLI

Nerede 1990 yıllarındaki Ebru Şallı? Nerede şimdiki Ebru?

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir

YUKARI