Estetik İle Önceki Hallerinden Eser Kalmayan 13 Ünlü

/ / Plastik Cerrahi

Bakımlı ve güzel olmak her kadın için önemlidir. Ancak ünlüler sürekli göz önünde oldukları için güzellik baskısına biraz daha fazla maruz kalıyorlar. Bazıları kendini daha güzel hissetmek için bazıları ise mesleklerinin gerekliliği olarak çeşitli estetik operasyonlar geçiriyorlar. Bu operasyonlar ile önceki hallerinden eser kalmayan 15 ünlü isim ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

1- Didem Soydan

Didem Soydan Öncesi ve Sonrası

Didem Soydan Türkiye’nin en iyi mankenlerinden bir tanesi. Bir dönem şarkıcı Can Bonomo ile olan birlikteliğiyle adını oldukça duyurmuştu. 2012 yılından sonra da çeşitli dizilerde rol almaya başladı.

2- Fahriye Evcen

Fahriye Evcen Öncesi ve Sonrası

Onu “Yaprak Dökümü” isimli dizide Necla karakteri ile tanımıştık. Sonrasında oyuncu Burak Özçivit ile olan birlikteliği ile gündeme gelen Fahriye Evcen geçtiğimiz günlerde Burak Özçivit ile hayatını birleştirdi.

3- Sıla

Sıla Öncesi ve Sonrası

Yaptığı şarkılar ile sürekli gündemde kalmayı başaran isimlerden bir tanesi

4- İrem Derici

İrem Derici Öncesi ve Sonrası

Güzellik uğruna hastanelik olan ünlü ve güzel şarkıcı sevenlerini oldukça korkutmuştu

5- Gülşen

Gülşen Öncesi ve Sonrası

Gülşen hem yaptığı işler ile hem de özel hayatı ile oldukça sevilen ve merak edilen ünlü isimlerden bir tanesi.

6- Pınar Altuğ

Pınar Altuğ Öncesi ve Sonrası

Yağmur Atacan ile olan çalkantılı ilişkisi ile bir dönemin en çok konuşulan isimlerinden bir tanesiydi.

7- Kerimcan Durmaz

Kerimcan Durmaz Öncesi ve Sonrası

Kerim can durmaz, ilk olarak periskop adı verilen uygulama sayesinde adını duyurmuştu ve kısa sürede sosyal medya fenomeni olarak ünlendi.

8- Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya Öncesi ve Sonrası

Serenay Sarıkaya 15 yaşında katılmış olduğu bir güzellik yarışmasında jüri özel ödülünü alarak ünlüler dünyasına giriş yapmıştı. Daha sonraları rol aldığı çeşitli diziler ve filmler sayesinde popülaritesini korumaya devam etti.

9- Ebru Şallı

Ebru Şallı Öncesi ve Sonrası

1993 yılında fotomodellik yaparak medyaya adım atan ünlü isim daha sonrasında oynadığı filmler sayesinde ününe ün katarak günümüze kadar ulaşmıştır.

10- Çağla Şikel

Çağla Şikel Öncesi ve Sonrası

Cennet mahallesi isimli dizide 3 yıl oynamıştı ünlü isim. Ünlü şarkıcı Emre Altuğ ile evlenen Çağla Şikel 2015 yılında ani bir karar ile eşinden boşanmıştı.

11- Demet Şener

Demet Şener Öncesi ve Sonrası

Basketbolcu İbrahim Kutluay ile olan ilişkisi ile bir dönem çok konuşulmuştu.

12- Ceylan

Ceylan Öncesi ve Sonrası

İnsanlar onu Küçük Ceylan olarak tanımıştı. Şu anda 42 yaşında olan ünlü türkücü sanki yıllar geçtikçe küçüldü. Geçirdiği estetik operasyonlar ile güzel kalmayı beceren isimler arasında.

13- Esra Erol

Esra Erol Öncesi ve Sonrası

Farklı programlarda sunuculuk yapan Esra Erol turkuaz isimli program ile adını duyurmuştur. Sonra çeşitli evlilik programlarının sunuculuğunu yapmıştır.

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI