Göğüs Büyütme Estetiği ile Başka Birine Dönüşen 15 Ünlü!

/ / Plastik Cerrahi

Göğüs silikonları güzel görünme kaygısı ile ünlüler arasında en çok tercih edilen estetik operasyonların başında geliyor.  Bazı ünlüler, ünlü olmadan önce estetik yaptırdığı için doğal hallerini hiç bilmiyoruz, kimini ise fark etmemek mümkün değil. Silikondan önceki ve sonraki halleri ile 15 ünlü ismi gelin hep birlikte inceleyelim.

1. Rihanna

Rihanna

Rihanna hiç kimseye fark ettirmeden silikonlarını çoktan taktırmıştı. R&B müziğin en seksi kraliçesi haline gelivermişti bir anda.


2. Megan Fox

Megan Fox

Dünya çapında en beğenilen kadın ünlüler arasında yer alan Fox, sadece göğüs değil çok sayıda estetik operasyon geçiren ünlüler arasında yer alıyor.


3. Victoria Beckham

Victoria Beckham

Victoria Beckham da bir dönem silikonlu göğüsleri ile dikkatleri üzerine çekerken ilerleyen zamanlar da pişman olarak silikonlarını çıkarttırma kararı almıştı. Silikonlu göğüsleri kendisine çok yakışmıştı. Neden çıkarttığı hala tartışma konusu.


4. Salma Hayek

Salma Hayek

Doğal bir güzellik olduğunu düşündüğümüz bu ünlü ismin göğüsleri meğerse estetikmiş. Belli ki işinde uzman olan estetisyenlere kendini emanet etmiş.


5. Heidi Montag

Heidi Montag

Çok sayıda yaptırdığı estetik ameliyatlar ile çok farklı bir kişiliğe bürünen isimlerden bir tanesi heidi Montag. Doğal hali ile karşılaştırıldığında nerdeyse tanınmayacak kadar değişime uğramış.


6. Christina Aguilera

Christina Aguilera

Bu dünyaca ünlü şarkıcının koltuk altından yapılan göğüs büyütme uygulaması, koltuk altlarında görünür izler bıraktığı için uzunca bir süre magazin gündemini meşgul etmişti.  Dikkat çekici göğüs implantları sayesinde bir dönemin bütün dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmıştı.


7. Paris Hilton

Paris Hilton

Hemen hepimizin doğal hali ile hatırladığı Paris Hilton da göğüslerine yaptırdığı estetikler ile dikkat çekiyor. Çeşitli sansasyonlar ile gündeme gelen Paris’in göğüslerine yaptırdığı implantlar da yeni bir sansasyona neden oldu.


8. Beyonce

Beyonce

Müzik dünyasının en güzel kadınlar listesinin başında yer alan Beyonce, yaptırdığı göğüs büyütme işlemi ile güzelliğine güzellik katarak her daim ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor.


9. Kim Kardashian

Kim Kardashian

Bilindiği üzere poposuyla gündemde kalmayı başaran bu ünlü isim uzunca bir süre göğüsleri ile de gündemde kalmıştı. Aslında çok da göğüs büyütmeye ihtiyacı olmayan Kardashian da göğüslerine estetik yaptıran isimler arasında yer alıyor.


10. Demi Moore

Demi Moore

Demi Moore 1996 yılında göğüslerine silikon yaptırmıştı. Yaşlanmayan nadir isimler arasında yer alan Demi Moore her yaşta güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.


11. Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Estetiksiz hali ile de çok güzel olan Paltrow orta yaşlarının sonlarına doğru göğüs estetiği yaptırmayı tercih eden ünlüler arasında yer alıyor. Her ne kadar ihtiyacı olmasa da dolgun göğüsler ünlü aktrise çok yakışmış.


12. Nicki Minaj

Nicki Minaj

Önceki hali de yeterince belirgin olan Minaj’ın yeni göğüslerini görmemek için kör olmak lazım. Nicki Minaj göğüs büyütmenin yanında birçok farklı estetik operasyon geçirmiştir.


13. Catherine Zeta Jones

Catherine Zeta Jones

Jones da göğüslerine büyütme operasyonu yaptıranlardan. Zorro filmindeki sansasyon yaratan o sahneden hatırlarsanız göğüslerinde herhangi bir estetik operasyon yoktu. Ancak son zamanlarda göğüsleri ile oldukça dikkat çekiyor.


14. Miranda Kerr

Miranda Kerr

Podyumlara ilk çıktığı dönemlerde herhangi bir estetik ameliyatı bulunmayan Kerr in şimdilerde estetikli göğüsleri oldukça dikkat çekiyor. Kendisi aynı zamanda ünlü Victoria’s Secret dergisinin bir numaralı isimlerinden.


15. Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

Ünlüler dünyasında her yaptığı olay olan Lindsay Lohan, göğüslerine yaptırdığı estetik ameliyat ile de olay olmayı başarmıştı. Bunun yanında burun estetiği de yaptıran Lindsay, çekici bir yüze de sahip oldu.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir

YUKARI