Çocuk Yaşta Estetikle Tanışan 14 Ünlü İsim

/ / Plastik Cerrahi
Kate Hudson

Uzmanlar nefes ya da kulak sorunlarından dolayı mecburi kalınan estetikler dışında diğer estetikler için 18 yaşının doldurulmuş olmasını tavsiye ediyor. Botoks ve dolgu gibi yaşlanmayı geciktirici uygulamalar için ise en erken yaşın 30’lu yaşlar olduğunu söylüyor. Ancak günümüzde 18 yaşın altında bıçak altına yatanların sayısı oldukça fazla. Gelin hep birlikte çocuk yaşta estetik ameliyat yaptıran 14 ünlü ismi inceleyelim.

1- Chloë Grace Moretz

Chloë Grace Moretz

Ünlü bir plastik cerrehın kızı olan Chloë Grace Moretz küçük yaşta sayısız operasyon geçirdiğini inkâr etmiyor. O henüz 20 yaşında bir oyuncu.


2- Deren Talu

Deren Talu

Ünlü haber spikeri Defne Samyeli’nin kızı olarak tanınan ünlü isim Deren Talu’nun da yıllar önce çeşitli estetik ameliyatları geçirdiği düşünülüyor.


3- Bella Thorne

Bella Thorne

Henüz 19 yaşında olan Bella Thorne son birkaç yıldır geçirdiği estetikler ile sürekli yeni bir görünüme kavuşuyor.


4- Hailey Baldwin

Hailey Baldwin

Şu anda 20 yaşında olan ünlü isim küçük yaşta yüz dolgusu yaparak 14 yaşında olduğundan daha genç bir görüntüye kavuşmuş.


5- Kate Hudson

Kate Hudson

Kate Hudson da 20’li yaşlardan beri estetik ameliyatlar geçiren ünlü isimlerden.


6- Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

Bir dönemin çocuk yıldızı olarak tanınan Lindsay Lohan küçük yaşta estetik dünyasına girdi ve bir daha da asla çıkamadı.


7- Kylie Jenner

Kylie Jenner

Genç yaşta estetik yaptıran isimlerin başında gelen Kylie Jenner henüz 16 yaşındayken dudaklarını yaptırmıştı. Daha 19 yaşında olmasına rağmen sayısız estetik geçirdi.


8- Madison Beer

Madison Beer

Günümüzün en popüler isimlerinden bir tanesi olan Madison Beer’in inanılmaz değişimi görenleri hayrete düşürüyor.


9- Zara Larsson

Zara Larsson

Daha 20 yaşına bile girmemiş henüz bu yıl girecek olan ünlü isim bugünlerdeki hali ile çıkış yaptığı günden çok farklı bir görüntüye sahip.


10- Su Ve Şevval

Su Ve Şevval

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman’ın kızları su ve şevval de küçük yaşta estetik ile tanışanlar arasında. Anneleri olan Tuğba Altıntop’un da çok sayıda estetik ameliyat geçirdiği biliniyor.


11- Blake Lively

Blake Lively

Gossip girl dizisi ile tanımıştık onu. O da 20 yaşından önce estetik ile tanışan isimlerden.


12- Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı’nın da 18 yaşına girmeden bir göğüs estetiği, 2012 yılında ise karnından bir estetik operasyon geçirdiği söyleniyor. Ünlü isim bu sene 27 yaşına giriyor.


13- Bella Hadid

Bella Hadid

Henüz 20 yaşında olan model moda dünyasına girmeden önce geçirdiği estetik operasyonlardan herkes haberdar.


14- Aleyna Tilki

Aleyna Tilki

Özellikle koyu renkteki göz altları için gözaltı dolgusu yaptıran Aleyna Tilki 28 Martta 18 yaşına girecek. Ancak hayranları ünlü şarkıcının dudak dolgusu da yaptırdığını iddia ediyor.

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI