Burun Estetiği Gözlerden Kaçmayan Dünyaca Ünlü 14 İsim

/ / Plastik Cerrahi

Ünlü olmanın en kötü yanlarından bir tanesi de bütün gözlerin üzerlerinde olmasıdır. Bu nedenle de vücutlarında yaptıkları değişikliklerin gizli kalması pek mümkün olmuyor. Hemen her gün magazin haberlerinde duymayalım görmeyelim ki bir ünlünün estetik haberleri yayınlanmasın. Bazı insanların ilgisini çekmese de bu ne yazık ki konuşulmasına engel olmuyor. İşte son zamanlarda yaptırdıkları estetikler ile konuşulan ünlüler.

 

1. Katie Holmes

Onu “Dawson’s Creek” dizisi ile tanımıştık. O günden bu yana bir hayli zaman geçti. O zamandan bu yana bir burun estetiği geçirdiği konusundaki dedikodular magazin dünyasını kasıp kavurmuştu. Holmes bu konuda yorumsuz kalmayı tercih ediyor. Holmes’ün bir burun operasyonu geçirip geçirmediği fotoğraflarından da net bir şekilde anlaşılmıyor. Ancak sanki eskiye oranla burnu daha düz görünüyor gibi. Bu da hakkındaki estetik iddialarını doğrular nitelikte.

 

2. Angelina Jolie

Fotoğraflarına bakıldığı ilk anda bir yorum yapmak oldukça zor. Ancak detaylıca incelendiğinde burnunda hafif bir incelme göze çarpıyor gibi.

 

3. Christina Aguilera

Aguilera da hakkındaki estetik iddialarına cevap vermemeyi tercih ediyor. Ancak fotoğraflarda her şey apaçık ortada. Bir burun estetiği geçirdiği gözlerden kaçmıyor.

 

4. Britney Spears

Spears burnundaki estetik iddialarına ilerleyen yaşıyla birlikte yüz hatlarının tamamen yerine oturduğu şeklinde cevaplar verirken burnundaki bariz farklılık ne yazık ki buna inanmaya imkân vermiyor.

 

5. Scarlett Johansson

Estetik iddialarını inkâr edenler arasında Johansson. Ancak fotoğraflara bakıldığında burnuna yapılan estetik çok bariz ortada. Ünlü bir dönem kendisi hakkında estetik haberleri yayınlayan US WEEKLY dergisini bile dava etmeye kalkışmıştır.

 

6. Tom Cruise

Tom Cruise da burun estetiği geçiren erkek ünlülerden bir tanesi.  Çok bariz olmamakla birlikte küçük çapta bir operasyon geçirdiği görülebiliyor.

 

7. Natalie Portman

Diğer ünlüler için Amerikalı estetik uzmanları kesin iddialarda bulunuyorlarsa Portman için hiçbir uzman herhangi bir görüş bildiremiyor. Estetik uzmanları bile bu işin içerisinden çıkamadı. Ancak yapılan yorumlardan anlaşılan küçük de olsa bir burun operasyonu geçirdiği yönünde. Ya doğal bir güzellik ya da kendini profesyonel burun estetiği yapan birine teslim etmiş.

 

8. Jennifer Aniston

Estetik konusunda Tom Cruise‘un yol arkadaşı diyebiliriz. Aniston un da çok bariz olmamakla birlikte yine küçük çaplı bir operasyon geçirdiğini söyleyebiliriz.

 

9. Zac Efron

Eski ve yeni fotoğrafları karşılaştırıldığında küçük de olsa bir operasyon geçirmişe benziyor. Ancak Efron da burun estetiği olup olmadığı yönünde net bir kanı ortaya sürülemeyen ünlülerden. Ama her haliyle oldukça yakışıklı. Başarılarının devamlı olması yönünde bütün dileklerimiz.

 

10. Kim Kardashian

Estetik operasyon geçirildiği konusu ne zaman geçse sürekli bu iddiayı reddeder. Ancak bakıldığı zaman bıçak altına yattığını anlamamak için kör olmak gerekiyor. Üstelik bu iddianın sahibi Amerikalı estetik uzmanları.

 

11. Salma Hayek

Desparado filmi ile ününe ün katan Hayek de burun estetiğini inkâr eden ünlülerden. Ancak yine fotoğraflar her şeyi anlatıyor. Fazla söze de gerek yok.

 

12. Ashlee Simpson

Kendisi hiçbir zaman estetik operasyon hakkındaki iddialara herhangi bir yorum yapmamıştır. Buna rağmen hali ve tavırları ile yaptırmadım havası yaratmaya çalışıyor gibiydi. Ne kadar kabul etmek istemese de Simpson’a estetik çok yakışmış.

 

13. Blake Lively

Lively de estetik iddiasına cevapsız kalanlardan bir tanesi. Ancak eski fotoğrafları ile yeni fotoğrafları karşılaştırıldığında burnuna yapılan sihirli dokunuşlar gözden kaçmıyor.

 

14. Shia LaBeouf

Estetik denince ilk akla bayanlar gelmesin. Günümüzde burun estetiği operasyon yaptıran erkeklerin de sayısı az değil. Shia LaBeouf da bu örneklerden sadece bir tanesi.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir

YUKARI