7 Ünlü İsmin Estetikle Gelen Muhteşem Değişimi

/ / Plastik Cerrahi

Estetik ve güzel olmak her insanın arzusudur. İnsanlık var olduğundan beri güzel görünmek için bir çok yöntemlere başvurmaktadır. Günümüzde ise bu yöntemlerin başını  plastik cerrahi  çekmektedir. Bir çok Hollywood ünlüsü de güzel ve estetik bir yüze sahip olmak için estetik cerrahi yöntemine sarılmaktalar.

Her zaman o mükemmel güzellikleriyle görmeye alıştığımız Hollywood yıldızların estetik öncesi hallerine gördüğünüzde inanamayacaksınız.

1- Angelina Jolie

Angelina Jolie Estetik Öncesi Sonrası

Yaptığı yardımlarla kendine hayran bırakan Angelina, aynı zamanda keskin yüz hatlarıyla dünyanın en çekici insanları listesine adını yazdırmıştır.

2- Blake Lively

Blake Lively Estetik Öncesi ve Sonrası

Gossip Girl adlı dizisiyle ün kazanan ünlü aktörün zaman içindeki değişimi farkedilmeyecek gibi değil… Bariz şekilde göze çarpan burun estetiği ve göz kapağı estetiği yaptırdığı işlemlerin başında gelmektedir.

3- Britney Spears

Britney Spears Estetik Öncesi Sonrası

Yıllar Britney Spears’e hiç de adil davranmamış. Madde kullanımının insan cildindeki etkisini onda görebiliyoruz.

4- Ivanka Trump

Ivanka Trump Estetik Öncesi Sonrası

Tam bir estetik harikası olan Ivanka’nın o mucizevi değişimi  herkese bir ‘’vaovv’’ dedirtiyor. Burun estetiği, bişektomi ve çene estetiği gözümüze çarpan yaptırdığı estetik uygulamalar.

5- Bella Hadid

Bella Hadid Estetik Öncesi Sonrası

Genç yaşında yaptırdığı estetik işlemleriyle yüzüne soğuk ve çekici  bir ifade kazandıran Bella Hadid dünyaca ünlü markaların son zamanlarda peşinde koştuğu bir model. Yüzüne baktığımızda badem göz estetiği, bişektomi ve burun estetiğinin oldukça başarılı uygulandığını görmekteyiz.

6- Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo Estetik Öncesi ve Sonrası

Dünyanın en iyi futbolcularından biri olan Ronaldo’nun da estetiğe ne kadar sıcak baktığını fotoğraflardan görmekteyiz. Botoksa bağımlılığı ile haber olan Ronaldo’nun, göz kapağı estetiği ve diş estetiği de çok net anlaşılmaktadır.

7- Kylie Jenner

Kylie Jenner Estetik Öncesi Sonrası

Adeta bir ikon haline gelen Kylie, genç yaşında birden fazla estetik ameliyatı oldu. Dudak Dolgusu, çene ve yüz dolguları, burun estetiği öne çıkan estetiklerinden bazıları.

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI