Merkür Retrosu | Fox Eyes Estetiğinin Yükselişi

/ / Anti-Aging & Gençleşme

2020 yılının Şubat ayını sonlandırırken Merkür retrosunun başlamış olduğunu duyurmaktan mutluluk duyarız. Aslında çoğu burç hakkında olumsuz nitelikler taşıyan Merkür retrosu, bizler için bir fırsat olabilir. Nasıl mı?

16 Şubat’ta başlayan Merkür retrosu ile Fox Eyes estetiğinin habercisi oldu. Türkiye’de ilk defa Şubat ayında uygulamalarına başlanan Fox Eyes Estetiği, Merkür’ün konumu değiştirmesiyle birlikte çoğu kişi için duygusal iniş çıkışlardan bir kaçış ve olumsuz etkileri üzerinizden kaldıracak etkileyici bir bakış açısı sunacak.

Özellikle Balık Burçları İçin Önem Taşıyor

11 Mart’a kadar devam edecek olan Merkür Retrosu, gezegenin konumun değişmesine bağlı olarak bir takım olumsuz etkiler barındırıyor. Zaten günlük hayatın koşuşturması, iş stresi, aşk-meşk derken yetmezmiş gibi bir de Merkür retrosu başımıza çıktı ama bu sefer kaybeden taraf biz olmayacağız.

Geçmişi Geride Bırakın

Merkür’ün nereye gittiğinin pekte önemi yok. Önemli olan bizim nereye gittiğimiz. Yıllar geçtikçe gençleşiyor muyuz yoksa geçen zamana karşı yenik mi düşüyoruz? Yüzümüzde oluşan yorgun ifade, düşük bakışlar ve mutsuzluk sendromuna karşı Fox Eyes Estetiği için doğru zaman olabilir. Özellikle Başak ve Kova burçlarının geçmişe özlem duyacağı bu dönemde onları gençlik yıllarına geri döndürecek bir Fox Eyes işlemi ile Merkür geriye giderken biz de gençliğimize gidebiliriz.

Güzelliğiniz İle Merkür’ü Geride Bırakın!

Bırakın tarihleri, siz güzelliğiniz ile zaten Merkür’ü geride bırakacak etkiye sahipsiniz.  İster Fox Eyes estetiği diyelim ister ufak dokunuşlar. Biz genç ve güzel olmak istedikten sonra kimin ne dediği kimin umrunda! Ayrıca 8 Mart yaklaşıyor, toplumsal bilincin artıp, insanların her geçen yıl kadınların toplumdaki yerini ve varlığını daha da kabul ettiği bir dönemde, kimseden utanmamıza veya güzelliğimizi gölgelemesine izin vermemeliyiz.

Merkür Retrosunun sizi kötü etkilediğini düşünüyorsanız ve iyi hissetmeye ihtiyacınız varsa Fox Eyes estetiği ile tanışmak ve uzman hekimlerden bilgi almak için Maya Estetik’in kapılarını çalabilirsiniz.

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI