Estetik Bir Gülüş İçin Lamina Diş Tedavisi

/ / Genel

En özel anlarımızı tescillendiren ufak bir dokunuştur gülüşlerimiz. Hatta güzel bir gülüş yakalamak için söylediğimiz sözler bile vardır. Hatırlar mısınız, peyniir diyerek çekilen fotoğraf karelerini. Bazı fotoğraflar tam çerçeveletilmek için iken bazıları da sosyal medyanın gündemine oturan pozların içerisinde olabilir. Peki, estetik bir gülüş için lamina diş tedavisi yönteminin ne kadar etkili olduğunu biliyor muydunuz? Gelin birlikte bakalım.

Estetik Bir Diş Yapısı

Malum zaman fotoğraf çekilme zamanı. Elimizde telefonlar, özellikle de gelişmiş kamera teknolojisi ile kendimizi en iyi şekilde göstermeye çalışıyoruz. Fakat bazen dişlerimiz buna engel olabiliyor. Yapısı bozulmuş, ayrık veya bakımsız kalmış dişler ile dolu dolu gülmelerin yerini ufak bir tebessüm alıyor. Gülerken el ile kapatılan ağızları ise unutmamak gerekiyor. Peki, bunun için ne yapmak gerekiyor.

Lamina Diş Tedavisi

Latince anlamı yaprak anlamına gelen Lamina dişler, porselen yapraklardan oluşarak dişlerin ön yüzeylerine yapıştırılarak uygulanır. Görünüm açısından doğal diş formundan hiçbir farkı olmamakla birlikte, plak oluşumunu engeller ve sararma yapmaz. Tabii ki, doğal dişlerinizde olduğu gibi lamina dişlerin de bakımı önemlidir ve buna dikkat edildiği takdirde uzun yıllar kullanılabilir.

Ağız ve Diş Bakımı

Ağız ve diş bakımı temizliği, belirli bir bilince ulaştıktan sonra uygulanmaya başlamaktadır. Bu hijyen ve bakım gibi unsurlar çocukluktan bu yana tükettiğimiz şekerli yiyeceklerden, asitli içeceklerden bu yana başlayıp devam etmektedir. Örneğin dişler üzerinde en etkili unsurlardan olan çay, kahve, sigara gibi tüketim alışkanlarına sahip olan kişiler, düzenli diş bakımlarını yapmamalarından dolayı diş yapıları ve gülüş estetikleri bozulmaktadır.

Gülüşünüzü Tazeleyin

Sonuç olarak hepimiz zaman içerisinde kendimizle ilgilenmeyi ihmal ettiğimiz yada geçen yılların üzerimizde oluşturduğu etkilerle karşı karşıya olabiliyoruz. Bu gibi durumlarda bazen hayatımız üzerinde farklı kararlar alıp artık kendimize yatırım yapma vaktinin geldiğini düşünmemiz ve bunun için değişime kendimizden başlamalıyız. Siz de mutsuz gülüşlerden muzdarip iseniz Lamina diş tedavisi uygulaması ile tanışmak için ne duruyorsunuz? İşlem hakkında sorularınız için Maya Estetik sosyal medya hesaplarından bize ulaşabilirsiniz.

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI