Karın Germe İşlemi İle Mutlu Bir Son

/ / Plastik Cerrahi

Vazgeçemediğimiz bazı beslenme alışkanlıklarımız vardır. Kimilerimiz film izlerken patlamış mısırdan vazgeçemezken kimilerimiz de yemeğin yanında ekmek olmadan yapamaz. Bu bir süre böyle devam ederken yolun sonunda pis beslenen ve yağ oranı yükseklerde uçuşan bireylerden ibaret oluruz. İşte karın germe ameliyatı öncesi bir yolculuğa çıkıyoruz. Özellikle de aşırı kilolarınız karşısında kilo verme kararı aldıysanız buyrun bu yolculuğa beraber çıkalım.

Değişime Hazır Olun

Öncelikle karın germe ameliyatı zayıflatıcı bir ameliyat değildir. Karın bölgesinde çatlak, kırışıklık ve sarkma olan bireylerdeki şikayetlerin çözüme kavuşması için uygulanır. Peki bu ne demek?

Beslenme Alışkanlıkları

Yıllar süren pis beslenme alışkanlıklarımızdan kurtulmak için aldığımız değişim kararının ardından herkesin ağzını açık bırakacak bir beslenme süreci bizi bekliyor. Bu konuda uzman bir diyetisyen tavsiyesi de iyi olabilir. Bu konuda Maya Estetik’te Dyt. Özge Toy’un size önereceği ufak tüyolar olabilir.

Yola çıktık, diyetimize başladık ve yürüyüş, spor vb. aktiviteler ile hayatımıza devam ediyoruz. Uzman bir doktor kontrolü olmadan verilen aşırı ve hızlı kilolar sonucu karın bölgesinde sarkmalar meydana gelebiliyor. . Her geçen gün tartı üzerinde verdiğimiz kilolar bizi mutlu ederken, bu durum ayna karşısında bizi mutsuz edebilir. İşte karın germe işlemi ile bu duruma son vererek mutlu bir sona yaklaşıyoruz.

Karın Germe İşlemi Nedir?

Karın germe & abdominoplasti ameliyatı, karın bölgenizdeki sarkmış olan derinin alınarak karın bölgesinin gerginleştirilmesi işlemidir. Mini karın germe ve tam germe olarak iki farklı uygulamada bulunmaktadır.

Mini Karın Germe Nedir?

Karın bölgesinin alt kısmında çok hafif bir sarkıklık varsa ve deride çatlak, kırışıklık yok ise alt taraftaki hafif sarkıklığı gidermek için uygulanan, o bölgedeki sarkıklığın giderilmesi için uygulanan işlemdir.

Mutlu Son Mu?

Hayat bazen verilen anı kararların sonuçlarıdır. Kendinizi mutlu hissetmek için çıktığınız bu yolda, ayna karşısında sizi mutsuz eden sarkmalarınız var ise kararlarınızı pekiştirecek mutlu bir sona hazır olun. Uzman eller tarafından uygulanacak başarılı bir karın germe ameliyatı sonrası kendinizi yeniden tanımaya hazır olun ve geçmişin izlerine elveda diyebilirsiniz.

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI