Kahve Fincanından Estetik Merkezine Yolculuk

/ / Anti-Aging & Gençleşme

Şimdi birisi gelip size üç vakte kadar bir yol gözüküyor dese ne dersiniz? Gözünüzde bir kahve fincanı belirdi sanki. İçerisinde bazı karartılar, inişli çıkışlı şekiller, çok zorlarsanız belki bir de harf görebilirsiniz.

Peki, hiç fincan kapattıktan sonra estetik merkezine gideni duydunuz mu?

Bir Dilek Tutun

Kahve içtikten sonra fincan kapatılırsa bir dilek veya niyet tutulur. Hep güzel dilekler tutulur fakat kimse tuttuğu dileklerin güzelliği kadar kendi güzelliğini düşünmez. İlginç değil mi?

Güzel bir hayat isterken, hayatınızı güzelleştirmeyen insan kendinden başlamalıdır. Fincana bakıp umut etmek yerine aynaya bakıp mutlu hissetmek daha cazip değil mi?

İhtiyacınız Olan Şey Ne?

Hiç eski ışıltınızı kaybettiğinizi düşünüyor musunuz, aradan geçen zaman siz de bir şeyleri alıp götürmüş ama ne? İnsan sormadan edemiyor. Aynaya baktığınızda hiç fark etmediğiniz göz altı torbalanmaları, alın çizgileri, ciltte oluşan lekeler veya gözenekleriniz size hiç yabancı gelmiyor olabilir fakat ışıltınızın önüne geçen sebepler bunlar olabilir mi?

Uzman Görüşüne Başvurun

Bugün güzel olmuş muyum sorusunun cevabını bir arkadaşınıza değil de uzman bir hekime sorun. Arkadaşlık bazen kırıcı olmamak ufak yalanlar söylemeyi gerektirebilir fakat karşınızda uzman bir hekim varsa o sizin ışıltınızı geri getirebilmek için tüm gerçekliğiyle cildinizi ele alıp değerlendirecektir.

Kime Gideceğinizi Bilmiyor Musunuz?

Hastane ve doktor seçimi çok önemli olsa da bazen gideceğimiz doktoru seçemiyoruz. Bilgi kalabalığının bu kadar yoğun olduğu bir dönemde alanında uzman bir hekimi o bilgi kirliliği içerisinden bulmak size çok zor gelebilir.

Bu konuda size biraz yardımcı olabiliriz. İnstagram hesabınızı açıp @mayaestetik yazarak her biri kendi alanında uzmanlaşmış hekimlerimizin estetik müdahaleleri yorumladıkları ve açıkladıkları videoları izleyebilir, onları tanıyabilir hatta doktorlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Fincanı Yıkama Vakti

Biraz sohbet havası içerisinde geçti değil mi? Fala inanmayın falsız da kalmasın diyerek yazımızı sonlandırırken aslında tutulan en güzel dileğin kendiniz olduğunu unutmamanızı isteriz. Gün içerisinde trafikte geçen saatler göze gelmezken estetik merkezinde 20 dakika süren ufak bir dokunuşun cildinizdeki ışıltısı ise göz kamaştırıcı olacaktır. Üç vakte kadar bir yolculuğa çıkmak isterseniz her zaman bekleriz.

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI