Işıltının Yeni Tarifi Göz Altı Işık Dolgusu

/ / Anti-Aging & Gençleşme
goz-alti-isik-dolgusu

Büyükşehirlerde yaşayan insanlar iyi bilir. Her gün o kadar çok insan yüzüyle karşılaşıyoruz ki, insanların yorgunlukları yüzlerinden okunuyor. Kimileri ışığını kaybetmiş, kimileri ise bir ışık arıyor.

Bulunduğunuz ortamda ışık saçmak, yüzünüzde yorgunluğun değil gençliğin ışıltısını yansıtmak istemez misiniz?

Siz de kendi ışığını arayanlardansanız göz altı ışık dolgusu uygulamamız ile tanışın.

Son Zamanların Trendi

Güzel gözükmek herkesin hakkı, özellikle kendine değer veren insanların. Kendimizi genç ve güzel hissetmek hem günlük yaşantımızı hem de çevremizdekileri etkileyecektir.

Peki, nasıl bir etkiden bahsediyoruz?

Göz altı ışık dolgusu uygulaması, göz altında oluşan yorgun ve çökmüş görüntüyü ortadan kaldırmak için kullanılır. Uygulama ile birlikte göz çevresindeki morluklar, çizgiler ve halkalanmalar giderilir. O üzerimizdeki yorgun ve dirençsiz görüntüden eser kalmazken, ışıl ışıl bir cilt bizi karşılar.

Neden herkes son zamanlarda bu uygulamayı tercih ediyor biliyor musunuz?

Çünkü…

Artık genç bir görünüme kavuşmak için bıçak altına yatmamıza gerek yok. Neşterleri, bıçakları rafa kaldıralım. Sihirli bir değnek mi yoksa ufak bir iğne mi?  Öncelikle işlem uygulanacak bölgeye lokal anestezi yapılır ve işlem sırasında hiçbir ağrı/acı hissetmezsiniz. Göz altı ışık dolgusu, enjeksiyon iğnesiyle uygulanır. İğneden önce anestezik bir krem sürülür ve iğneye olan tüm korkularınız bir yana, işlem sırasında konforlu ve ağrısız bir süreç geçirirsiniz.

Işıl Işıl Olma Zamanı

Göz altı ışık dolgusu işleminden sonra girdiğiniz ortamda “ Ya sen de bir değişiklik var ama ne?” gibi sorular ile karşılaşabilirsiniz. Ufak bir tebessüm ile soruları cevaplayın. Artık göz çevrenizdeki çukurların ve morlukların yerine ışıltılı bir cilt gelmiştir. Adı da bu ya… Göz altı ışık dolgusu, diyerek eklemişler. Kim kolay ve pratik bir uygulama karşısında hayır diyebilir ki?

Henüz Karar Veremediniz mi?

Ayna karşısında geçin ve kendinize bakın. Gençliğin verdiği o iddialı duruşu, cildinizdeki parlaklığı ve özgüveni hatırlayın. Onca yaşanmışlıklar, yılların yorgunluğu, belki de geçirilen rahatsızlıklar… Gözaltınızdaki koyu lekelere ve morluklara sebebiyet vermiş olabilir. Peki, her şeye rağmen ışıltılı, genç ve canlı bir cilde sahip olmak istemez misiniz?

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI