Göz Kapağı Estetiği İle Ruh Halinizi Yansıtın!

/ / Anti-Aging & Gençleşme

Sosyal medya kullanımı günümüzde bir hayli çoğaldı. Haliyle artık günlük hayatta karşılaşamadığımız arkadaşlarımız veya yeni tanıştığımız insanlar bizi rahatlıkla görebiliyor. Sosyal medyada fotoğraf paylaşırken en çok neye dikkat ediyorsunuz?

Bize sorarsanız bakışlar önde geliyor. Etkileyici bir bakış ve tazeliğini kaybetmemiş, dinç bir göz çevresi çekilen fotoğrafları büyüleyici bir hale getirebiliyor. Birçoğumuz güzel bir açı yakalamak için kamerayı sağdan sola doğru çevirerek konumunu değiştirirken, bazılarımız için buna pek gerek kalmıyor.

Zaman İle Baş Gösteren Yaşlılık Belirtileri

Yıllar içerisinde değişen tek şey yaşımız değil aynı zamanda cildimiz ve cilt çevremizde bulunan yapılar da bizimle birlikte değişiyor. Bu değişimi özellikle göz çevrenizde hissetmemiz ise çok normal çünkü en çok kendimize baktığımız ve bugün nasılım derken nasıl olduğumuzu anladığımız bölgemizdir. Göz çevresindeki destekleyici yapılar zamanla zayıflamaya başlar ve bununla birlikte elastikiyet azalır, deri gevşer, göz altında torbalaşmalar ve sarkmalar meydana gelir.

Değişim sadece yaşımızla kalmaz, gençlik ve güzellik yıllarımızda zamana yenik düşmeye başlar. Fakat biz genç hissediyorsak kime ne? Eğer siz de ruh halinizi dışarı yansıtmaya kararlıysanız sizi göz kapağı estetiği işlemimiz ile tanıştıralım.

Blefaroplasti – Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı düşüklüğü veya göz altı torbalarınız ile başınız dertte ise göz kapağı estetiği işlemi tam size göre. Yüzünüzde oluşan yorgun görüntüyü ve o eski etkileyici bakışlarınıza kavuşmanın vereceği heyecanı düşünebiliyor musunuz?

İşlem hakkında ufak detaylar vermek gerekirse genellikle lokal anestezi veya genel anestezi ile gerçekleştirilir. İşlem sırasında bu sebeple hiçbir acı veya ağrı hissetmezsiniz. 1-2 Saat sürecek bu işleme ek olarak kaş kaldırma, yüz germe gibi farklı tedavilerde uygulanabilmektedir.

Göz kapağı estetiği işlemi sonrasında beş gün içerisinde göz etrafınızdaki çok ince olan dikişler alınır ve iş hayatınıza geri dönebilirsiniz. Bu beş günlük arada göz çevrenizde oluşan morluk ve şişlikler kendiliğinden geçer ve geriye etkileyici bakışlarınız ve tazelenmiş göz çevreniz kalır.

Bu Yazılar da İlginizi Çekebilir

YUKARI