Yılbaşı Gelmeden Kendinizi Yenileyin

/ / Genel
Yılbaşı Gelmeden Kendinizi Yenileyin

Kadın, erkek hepimiz bakımlı görünmekten hoşlansakta, biz kadınlar her zaman daha dikkat çekici, dinç ve genç görünmek isteriz. Bunun yanı sıra özel günlerde daha özenli davranır ve en güzel kadın biz olmaya çalışırız. Yaklaşan yeni yıl ile birlikte, yeni bir görünüme kavuşmak, daha bakımlı görünmek ve yenilenmek bize çok iyi gelecektir. Bunun için şimdiden önlem almak ve yılbaşı gecesi göz kamaştırıcı görünmek harika olacaktır.

HANGİ UYGULAMALAR YAPILABİLİR?
Yılbaşı gelmeden kendimizi yenilemek çokta zor değil. Birkaç kombine tedavi ile çok kısa sürede daha genç ve bakımlı görünebiliriz.Bunun için şimdeden önlem almak ve yılbaşı gelmeden yaptıracağımız uygulamaların iyileşme sürecinin tamamlanıp daha doğal bir hal alması için en doğru zaman. İşte birkaç öneri.

CİLT BAKIMI
Öncelikle yapılacak işlemler için temiz ve dengelenmiş bir cilt sağlıklı bir alt yapı oluşturacaktır. Hem profesyonel cilt bakımı, hem kimyasal peeling ile bakım bize yeni ve temiz bir cilt sağlayacaktır.
Cildimizi bakım yöntemleri ile hazırladıktan sonra, bir süre iyileşmesini bekleyip diğer kombine işlemlere başlayabiliriz.

BOTOX
Kısa sürede uygulanan ve hemen etkisini gösteren botoks uygulamaları ile anında daha genç görünebilirsiniz. Kırışıklıklar, mimik çizgileri kaybolur ve daha parlak bir cilde sahip olursunuz.   Aynı zamanda kaşlarınızı ve burun ucunuzu çok hafif şekilde yukarı çekmek ve yüzünüzde daha dik bir ifade elde etmek istiyorsanız botox işlemi tam size göre. Bunlara ek olarak estetik kaygılar için botoks uygulaması yaptırabileceğiniz gibi, aşırı terleme probleminiz varsa da botox işlemi başarılı bir çözüm olacaktır. Yılbaşı gecesi elbisenizi giyip mükemmel bir görüntü sergilemek için hazırlandığınızda ter görüntüsü hatta ter kokusu sizi engelleyip gölgelemesin.

DOLGU
Botoks ile çözümlenemeyecek derece derin kırşıklık ve çizgileriniz varsa veya herhangi bir bölgenizi daha çok vurgulamak, belirgin hale getirmek ve hacim kazandırmak istiyorsanız dolgu uygulamaları için uygun bir adaysınız demektir.  Dudaklarınızı kontürlemek, dolgun göstermek, dudak çevresindeki derin çizgileri yok edip daha net bir gülüşe sahip olmak, göz ve alın çevrenizdeki kırışıklıklardan kurtularak daha genç bir görünüme kavuşmak  yeni yılda size yeni ve güzel bir görünüm katacaktır.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir

YUKARI