Geçmişin İzlerine Veda Edin | Picoway Dövme Silme İşlemi

/ / Cilt Tedavileri

Sözsüz iletişimin en büyük örneklerini Paleolitik Dönemde mağara duvarlarına çizilen etkileyici resimlerde bulabiliriz. Aradan geçen binlerce yıl çizim anlayışını mağara duvarlarından insan bedenine taşımış olacak ki, o zamanlar insanlar yaşadıkları olayları duvarlara çizerken, bugün de anlamlı bulduklarını şekilleri vücutlarına dövme olarak yaptırıyor. Öyle ki hayat dalgalı, hırçın bir denizken biz ise sadece üstündeki bir gemiyiz. Bazen çok anlamlı bulup yaptırdığımız dövmeler, zamanı geldiğinde kurtulmak istediğimiz birer kötü anı haline gelebilir.

Yeni Bir Hayat

Bazen aşık olursunuz, tarihler vücudunuza kazınsın istersiniz. Bazen de öyle anılar biriktirirsiniz ki unutmak istemez farklı sembollerle onu yaşatmak istersiniz. Fakat aldığımız her yaş ve edindiğimiz tecrübeler bizi öyle kapılar açabilir ki, bembeyaz bir sayfa açmak için geçmişin izlerine veda etmemiz gerekebilir.

Kariyer Yolculuğu

Çoğu insanın gözünde dövmeler normalleşmiş bir durumda olsa da, iş arayan adaylar halen dövmelerinden dolayı işe alım süreçlerinde büyük zorluklar yaşayabiliyor. Özellikle asker-polis olmak isteyen birçok adayın bu sebeple dövme sildirme arayışına girdiğini görebiliyoruz.

Peki, Dövme Sildirirken Neye Dikkat Etmeliyiz?

Hemen hemen çoğu merkez dövme silme işlemi yaptığını iddia ederken nasıl sildiğini veya dövme silme işlemini gerçekleştirirken deriye vereceği zararı anlatmaktan kaçınır. Teknolojiden uzak eski usul yöntemlerle yapılan dövme silme işleminde derinizde oluşan skar izleri, sizi bu sefer daha zorlu bir yolculuğa çıkartacaktır.

Picoway Dövme Silme İşlemi ile Tanışın!

PicoWay dövme silme işlemi, yenilikçi ve olağanüstü teknolojik sistemiyle daha önce ulaşılamamış tedavi sonuçlarını elde ediyor. Tek bir sistem üzerinde ürettiği iki farklı dalga boyutu ile farklı cilt tipleri üzerinde bulunan dövmelerdeki renk ve yoğunluk ayrımını hedefleyerek diğer sistemlerden %40 daha kısa pikosaniyelik atımlar ile daha düşük enerjide çalışabiliyor.

Yeni Bir Yolculuğa Başlamak İsteyenlerin Tercihi

Picoway dövme silme işlemi ile tanışmak ve kesinlikle dövmelerinizi sildirmek isterken hem güvenli hem de uygun fiyatlara bu işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız Picoway teknolojisi denemenizi öneririz.

Detaylı bilgi almak için maya estetik instagram hesabı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI