Etkileyici Bakışların Sırrı Badem Göz Estetiği

/ / Plastik Cerrahi

Etkili bir iletişimde konuşma ve diksiyon gibi unsurların yanı sıra karşımızdaki kişiyi etkilemek ve iyi bir iletişim süreci kurabilmek için dış görünüşümüz büyük önem taşımaktadır. Gerek sosyal çevremiz içerisinde gerek bir randevuya hazırlanırken veya basit bir fotoğraf çekiminde bile bizi yansıtan en önemli unsur gözlerimizdir. Karşımızdaki kişi ile ilk önce göz göze gelir, sonrasında iletişim sürecine başlarız.

Peki, siz iletişim kurarken etkili bir bakışı mı yoksa sihirli sözcükleri mi tercih ediyorsunuz?

Etkili bir konuşma için kitap okuyabilir, ayna karşısında saatlerce konuşma metninin hazırlığı yapabilirsiniz. Peki ya ihtiyacınız olan şey etkili bir bakış ise? Bunun için size son zamanların en popüler estetik uygulamalarından badem göz estetiğini önerebiliriz.

Badem Göz Estetiği

Özellikle düşük göz yapısına sahip olan kişiler, bakışlarını ön plana çıkarmakta büyük zorluk çekiyor. Bu gibi durumlarda yorgun bir ifade, olduğundan yaşlı bir görünüm gibi bizi mutsuz eden unsurlar ortaya çıkmaktadır.

Badem Göz estetiği işlemi tam da bu duruma müdahale etmekte. Kişinin yüz yapısına uygun estetik bir müdahale ile daha derin bakışlara kavuşmanız için badem göz estetiği işlemi uygulanır. Gözün dış kenarlarının yukarıya doğru çekik olması ise tüm kadınların en büyük arzusu denebilir. Sizi arzularınıza kavuşturacak ve yüzünüzdeki yorgun ve yaşlı hissettiren görüntüyü ortadan kaldırarak, etkili bakışlara sahip olmanız sadece bir adım ötenizde.

Daha Derin Bakışların Anahtarı

Ayna karşısında saatlerce yaptığınız makyajları hatırlayın. Düşük göz yapınızı kapatmak ve etkili bir bakış yakalamak için harcadığınız çabayı… Tüm bunları geride bırakarak tüm Hollywood starlarının uygulamaya başladığı ve yalnızca 30-60 dakika sürecek bu işlem ile daha derin bakışlara sahip olabilirsiniz.

Uygulama Ve Sonrası

Badem göz estetiği, lokal anestezi altında uygulanmaktadır. İşlem sonrasında günlük hayatınıza devam edebilir ve hastanede yatış yapmanız gibi bir durum gerektirmez. Bir hafta içerisinde dikişler alınır ve işlem sonrası iz kalma gibi bir durum söz konusu olmaz. İşlem sonrası dönüp baktığınızda geride çevrenizdekilerin size bakıp, farklı bir güzelliğe sahip olduğunuzu söyleyen cümleler kalır.

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI