Dudak Dolgusu ile Özgüven Tazeleyin

/ / Anti-Aging & Gençleşme


Dudaklarımız hakkında bir yorumda bulunsak kırmızı çizgimiz diyebilir miyiz?

Aslında bu konu tartışmaya açık olsa da pek çok kadın için dudak bakımı ve görünümü büyük önem taşımaktadır. Düşünsenize ruj seçerken iki renk arasında kalıp sonra ikisini de aldığımız zamanları…. Özel bir davet için ayna karşısında hazırlanırken son bir hareket ile sürülen rujun yarattığı etkiyi ve çekiciliğin yerini ne doldurabilir ki?

Etkileyici ve dolgun dudaklar gençliğin ve dişiliğin ifadesidir. Fakat zaman içerisinde dudaklar o eski görüntüsünü kaybeder, incelir ve içe döner. En güzel anlarımızda attığınız bir kahkaha bile dudaklarımızın incecik görünmesine neden olur. Peki, etkileyici dudaklara sahip olmanın sırrı sadece makyaj bakım ürünleri mi dersiniz? Dudak dolgusu işlemi ile her zaman etkileyici ve dolgun gözüken dudaklara sahip olabilirsiniz. Peki nasıl mı?

Dudak Dolgusu İşlemi Nasıl Olur?

Daha önce estetik yaptırmamış bir kişi için dudak dolgusu uygulaması zor bir işlem gibi gelebilir. Fakat yalnızca 15- 30 dakikalık bir sürede, kolaylıkla uygulanabilmektedir. Ayrıca kendimiz için en büyük bahane zaman bulamamak değil mi? Çalışanlar için ufak bir öğle molası yeterli olacaktır.

Dudak Dolgusu İşleminin Faydaları

Dudak Dolgusu işlemi genellikle dudak kontürünü belirginleştirmede ve dolgun dudaklara sahip olmak için uygulanılır. Kadınlar için dolgun dudakların önemi ve verdiği özgüveni saymıyoruz bile. Ayrıca dudaklar arasındaki şekil bozukluklarını gidermede ve estetik bir görüntü kazandırmaktadır.

Dolgu Malzemesi Cilde Zarar Verir Mi?

Sosyal medya çağında olduğumuzu ve etrafta konu ile ilgili birçok bilgi bulunduğunu itiraf etmeliyiz. Herkesin bir yorumu bulunurken çok az kişi uzman görüşlerini dikkate almaktadır. Öncelikle yaptırdığınız her işlemin uzman eller tarafından uygulanması gerekmektedir. Dolgu içerisinde kullanılan malzeme Hyalüronik asittir. Bu madde vücudumuzda bulunan bağ dokunun ana yapı maddesi olmakla birlikte uygulanan bölgeye canlılık, parlaklık, nem, renk gibi unsurlar katmaktadır. İşlem uzman ellerde uygulandığında bırakın zarar vermeyi katacağı özgüven hissi ve ayna karşısındaki mutlu edici görüntünün değeri anlatılamaz.

Konu ile ilgili hissin anlatılamayacağı noktaya geldiğimizde dudak dolgusu ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi sosyal medya üzerinden Maya Estetik Medikal Hekimlerine yöneltebilirsiniz. Bunun için maya estetik instagram sayfasını takip etmeniz yeterli. Görüşmek üzere…

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI