Diş Beyazlatma İşlemi İle Hayalinizdeki Gülüşe Kavuşun

/ / Genel

Yaşadığımız en ufak mutlulukları bile ufak bir tebessüm ile taçlandırırken bi dolu gülüşler ile attığımız kahkahaları unutmamak gerekir. En güzel anlarımızı taçlandıran gülüşlerimiz, saklanmayacak kadar güzel ve ışıltılı olmalıdır. Bu ışıltıya kavuşmak için dişlerimizin dış görünümü ise oldukça önemlidir. Peki, siz dişlerinizin bakımına ne kadar önem gösteriyorsunuz?

Zamanla Kaybolan Parlaklık

Dişlerimize gereken bakım ve temizliği sağlamadığımızda o eski ışıltısı ve beyazlığı da zamanla kaybolacaktır. Bununla birlikte beslenme alışkanlıkları, tüketilen çay, kahve, sigara gibi ürünlerde diş rengimizi etkilemektedir. Fakat gülüşümüzü ve ışıltımızı kaybetmeye hiç niyetimiz yok. Sizi diş beyazlatma işlemi ile tanıştıralım.

Diş Beyazlatma İşlemi

Nasıl çiçekler ilgi gösterilip, düzenli suladıkça büyüyüp yeşeriyorsa dişlerde bir o kadar hassas ve ilgi isteyen yapılardır. Düzenli olarak ilgi ve bakım isterler ve karşılığını bembeyaz ve parlak bir gülüş olarak yansıtırlar. Beyazlığını yitiren dişler için üç farklı beyazlatma yöntemi vardır. Bunlardan ilki ve en pratik olanı ile başlayalım.

Ofis Tipi Beyazlatma

En çok tercih edilen ve en pratik diş beyazlatma yöntemlerinden biridir. Yalnızca 15-20 dakika süren seanslar ile ihtiyacınıza göre 3-4 seans aralığında dişleriniz eski ışıltısına kavuşabilir. Kulağa hoş geliyor değil mi? Yalnızca kendimize 20 dakika ayırarak düzenli bir bakım ile bembeyaz dişlere kavuşmamız hayal değil.

O halde ne duruyoruz?

İş hayatında, arkadaş buluşmalarında veya sevgiliyle yenen bir yemekte, dış görünüşüz, giyim-kuşam tercihleriniz ve ilgi çekiciliğiniz ne kadar cezbedici olsa da ufak bir gülüş ve o gülüşün altında yatan bakımsız dişler, sizi ele veren en büyük detay olabilir. En güzel anlarınızı ve mutluluklarınızı, sevdiklerinizle paylaşacağınız ışıl ışıl bir gülüşle taçlandırabilirsiniz.

Bunun için yapmamız gereken tek şey ise dişlerimize gereken ilgiyi göstermek ve ışıltısını kaybetmiş dişlerimiz için diş beyazlatma işlemi ile 20 dakikada o hayalini kurduğumuz gülüşe kavuşmak. Üstelik bu işlem dişlerimize hiçbir zarar vermez. Aksine ışıltı ve parlaklık kazandırır.

Şimdi kendimize gereken ilgiyi gösterme vakti. Randevu ve detaylı bilgi için Maya Estetik, Hayalinizdeki gülüş için ise diş beyazlatma yöntemini tercih edebilirsiniz.

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI