Ultherapy: Fokuslu Ultrasound İle Yüz Estetiği

/ / Anti-Aging & Gençleşme

Ultherapy ile ameliyatsız yüz ve boyun germe uygulaması ultrason teknolojisine ait görüntüleme ve izleme sistemlerinin kullanılması ile kişinin cildinde, diğer sistemlerin ulaşamayacağı, en alt tabakalara ulaşarak cilt üzerinde germe ve gençleştirme etkisi oluşturan oldukça gelişmiş bir teknolojidir.

Ultherapy Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi tarafından da onaylanmış güvenli ve etkili bir ameliyatsız yüz germe yöntemidir.

Ultherapy Ne Şekilde ve Nasıl Uygulanır? 

Ulthera ya da ultherapy ile ameliyatsız yüz germe ve gençleştirme işleminde görüntüleme ultrasonu ile hastanın cildinin 5 milimetreye kadar olan derin katanlarına fokuslu ultrason dalgaları gönderilir ve bu bölgelerdeki kas dokularına etki edilir.  cilde hasar vermeyen bir ultrason cihazıdır. Ultherapy uygulaası sırasında özel bir başlık hedef bölgedeki cilde temas ettirilerek cildin alt dokularının görüntülenmesi yapılır. Görüntüleme ultrasonu ile hekim uygulama bölgesinin tamamına hakim olmakta ve uygulamayı minimum hata payıyla tamamen göz hakimiyeti ile yapmaktadır.

Ultherapy  Tedavisi ile Ameliyatsız Cilt Germe Süresi Ne Kadardır?

Ultherapy teknolojisi ile yapılan işlemin süresi uygulamanın hangi bölgeye yapıldığı ile alakalı olmakla beraber, ortalama seans süresi yarım saat ile bir saat arasında değişiklik göstermektedir.

Ultherapy Uygulamasında Anestezi Kullanılır mı ?

Ultherapy ile ameliyatsız yüz germe uygulamasında hastaya herhangi bir anestezi verilmesine gerek yoktur. Ulthera uygulamasında ağrı ve acı hissi son derece düşüktür.

Ultherapy Güvenli Bir Uygulama mıdır ?

Ultrasound teknolojisi günümüzden 50 sene öncesinden bu güvenle kullanılan bir teknolojidir. Günümüzde ameliyatsız yüz ve boyun germe, gençleştirme amacıyla kullanılmakta olan ulthera sistemi ise son derece gelişmiş ve güvenli bir teknolojiye sahiptir. Bu nedenden ötürü ultherapy uygulaması güvenli ve konforlu bir cilt gençleştirme uygulamasıdır.

Ultherapy Uygulamasının Etkileri Kalıcı mıdır ?

Ulthera ile ameliyatsız yüz ve boyun germe uygulamasının etkileri cilde uygulanan botoks ya da benzeri diğer işlemler gibi geçici değil kalıcıdır. Ultherapy uygulaması kişinin cildinde yıllar süren bir gençlik ve tazelik etkisine sahiptir.

Ultherapy ile Ameliyatsız Yüz Germe Kimler İçin Uygundur ?

Ulthera tedavisi cildinde sarkma ve gevşeme belirtileri gözlemlenen herkes için uygun olmakla birlikte, özellikle 40 yaş ile 65 yaş arasındaki kişiler için daha uygun ve sık tercih edilmeye başlanan bir cilt yenileme ve gençleştirme işlemidir. Kısacası ultherapy, bu tedaviye gereksinim duyan herkes tarafından rahatlıkla tercih edilebilecek bir ameliyatsız yüz germe uygulamasıdır.

Ultherapy ile Yüz ve Boyun Gençleştirme Fiyatı Nedir ?

Ulthera ile cilt germe ve gençleştirme işleminin fiyatı, uygulamanın yapılacağı bölgeye göre değişmektedir. Daha detaylı bilgi için uzman hekime danışmanız gerekmektedir.

Kaynak: haber61.net

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir

YUKARI