Somon DNA Aşısı İle Gençlik Aşısı Bir Arada Özel Formül

/ / Anti-Aging & Gençleşme, Cilt Tedavileri

Gençleşmenin sırrı yenilenme ve doğru uyaranlar olduğu bilim insanlarınca açıklandı. Hekimlerin uyguladığı manyetik etkili özel karışım gençleşmenin yeni formülü olarak tanıtılmakta. Standartta uygulanmakta olan Somon aşısı yada hyalüronik asit aşılarına göre özel içerikleri ile daha etkin, daha kuvvetli , daha hızlı sonuç sağlamakta… Bizde Dr.Nihat Dik’e kendi tanımıyla “Güzelliğin Manyetik Çekim Etkisi”ni sorduk.

  • Manyetik güzellik etkisi ne demektir?

İlk gördüğümüzde algının ve kararın %85 ni oluşturuyoruz. Beyin bu konuda çok hızlı karara varmakta. Beyinin bu hızı tabiî ki daha önceki tecrübeleri ve dış görüşle ilgili olduğu bilinmektedir. İlk etki aslında sizin için karşınızdaki insanda oluşturduğunuz imajınız yada kimliğinizdir.  İlk etki ilk çekim aslında tıpkı mıknatısın çekim etkisi gibidir.
Estetikte uygulanan özel kombinasyon ile hücreler mıknatıs gibi davranarak besleyici içerikleri kendilerine doğru çekmektedir.
Burada kullanılan formül Nutritive complex poli revitalizing 49+1 içeriği Somon DNA ve Hyalüronik asit içermektedir.

  • Nutritive complex poli revitalizing nedir?

Aminoasit dediğimiz cildin elastikiyetini ve direncini sağlayan kolajen öncülleri yerdir.  Burada fark özellikle esansiyel denilen dışarıdan mutlaka alınması gereken amino asitler ile kolajen sentezi artırılarak cilt ovalini toparlamada etkin sonuçlar sağlamaktadır.  İçeriğinde ayrıca yenilenme için gerekli  olan DNA öncülleri Nükleotidleri (adenin, guanin, sitozin,timin) bir arada içerdiğinden yapıtaşı ve uyaranları bir arada olması fark yaratmaktadır.

  • Hanımların ve beylerin ortak sıkıntısı olan mimik çizgileri için etkinliği nasıldır?

Çizgiler için hızlı sonucu olmasını sağlayacak hyalüronik asit ile anında etki görebilmektedir. Etki devamlılığını sağlayan yenileyici ve besleyici vitaminler antioksidanlar ile süreklilik sağlanmaktadır. Amaç sadece geçici etkinlik yerine yıkımı yavaşlatmak, burada yıkımı artıran serbest radikallerin etkinliğini azaltan özel mineral ve vitamin kompleksleri  uygulamayı benzersiz kılmaktadır.

  • Uygulama ne kadar zaman almakta acısı ve sonrasında dikkat edilecek noktalar var mıdır?

Uygulama mezoterapi iğneleri dediğimiz ince iğneler ile uygulanmaktadır.  Yaşa ve cilt durumuna göre uygulama 15 gün aralar ile 3 ila 6 seans uygulanabilmektedir.  Öncesinde kişiye topikal kremler ile anestezi yapmaktayız.  Günlük hayattan uzaklaşmasına neden olabilecek bir sorun bulunmamaktadır. Uygulama sonrasında rahatlıkla işlerine devam edebilmektedirler.  Hatta daha mutlu ve sağlıklı … Tabii güzel..

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir

YUKARI