Lazerle Dövme Silme İşlemi

/ / Cilt Tedavileri

Hemen hemen her yaş aralığında, kişilerin vücutlarının herhangi bir yerinde dövmeler görmek mümkündür. Kimileri arkadaşlarının isimlerini, kimileri sevdiklerinin isimlerini dövme olarak vücuduna işletiyor; kimileri de sevdikleri bir şeyin veya ilgilendikleri bir şeyin resimlerini.

Ancak bu dövmeler bir süre sonra pişmanlıklara dönüşebiliyor. Önceden ilgilenip de şimdi ilgilenmediğiniz şeylerin, önceden sevip de şimdi sevmediğiniz şeylerin ya da vücuttaki değişiklikler nedeniyle deforme olan dövmeleri artık vücudunuzda istemiyor olabilirsiniz. İşte tam bu aşamada dövme silme işlemleri devreye giriyor.

Yeni nesil teknolojik yöntemlerle dövmelerden artık kurtulmak mümkün. Dövme sildirme işlemiyle dövmelerden kurtulabilirsiniz.

Dövmeniz ne kadar eskiyse sanılanın tam aksine dövmeden kurtulmak daha kolay oluyor. Eğer yıllardır üzerinizde olan ve şu anda kurtulmak istediğiniz bir dövmeniz varsa ve korkuyorsanız arkanıza yaslanın ve rahatlayın.

Lazer Yöntemiyle Dövmelerden Kurtulma

Lazer yöntemi sayesinde dövme sildirme çok basit ve oldukça profesyonel bir hal almış durumda.

Peki lazerle dövme nasıl siliniyor?

Lazerin içerisinde yer alan lazer ışınları oldukça etkili ve dövme sildirme için önemli olan bir özelliğe sahipler. Lazer ışınları sadece ve sadece renk pigmentlerini hedefliyorlar.

Lazer ışınları sayesinde dövmede yer alan pigmentler parçalanıyor ve vücudunuzun bu pigmentleri atması bekleniyor. Yani dövme sildirme işlemi neredeyse tamamıyla doğal yollarla yapılıyor.

Peki lazer yöntemiyle her dövme silinebilir mi?

Normalde yapılan her iş gibi bu işlemin de aslında bir başarı durumu mevcut. Yani bu işlemin başarısı bazı kriterlere göre değişiklik gösteriyor.

Dövme sildirme işleminin başarısı dövme ve cilt rengine, dövmede kullanılmış boyaların cinsine dövmenin uyguluma derinliğine, yoğunluğuna ve dövmenin uygulama şekline, dövmenin kaç yıllık olduğuna ve kullanılan lazer sistemine göre değişiklik göstermekte.

Şu anki teknolojide dövmenin tamamen silinmesi ve dövmeden tamamen kurtulmak tam olarak mümkün değil. Fakat dövmeden %90 oranda kurtulmak mümkün durumda.

Eğer siz de dövme sildirme yaptırmak isterseniz seans süreleri ve aralıkları dövmelere göre değişiklik göstermekte. Bazı dövmelerde 5 dakikada işlem yapmak ve dövmeden kurtulmak mümkün olabiliyor. Dövme sildirme işlemi için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dövme Sildirme

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir

YUKARI