Koltuk Altı Terleme Tedavisi (MiraDry)

/ / Cilt Tedavileri

Koltuk altlarınızın neden terlediğini hiç merak etmiş miydiniz? Koltuk altlarınız aslında vücudu korumak vücudun dengesini devam ettirmek için terlerler. Bu yüzden de önlenmesine gerek yoktur. Fakat toplum içine karışıldığında hiç kimse koltuk altının terlemesini istemez ve bunun önüne geçmek ister. Çünkü terlemiş bir koltuk altı uzaktan oldukça kötü bir görüntü oluşturacaktır. Bundan dolayı da insanlar koltuk altının terlemesinden hiçbir zaman hoşnut olmazlar.

Aşırı terleme problemi çoğu zaman insanı rahatsız eder ve hatta utandıran bir duruma gelir. Bu durum oldukça olumsuz etkiler doğurabilir. Örnek verecek olursak koltuk altı terlemiş bir kişi iletişim kurmaktan kaçınır ve iş hayatı dahi etkilenebilir. Sosyal hayatın bu kadar önemli olduğu bir dönemde böyle bir problemi kimse yaşamak istemez.

Eğer koltuk altı terlemelerinden şikâyetçiyseniz koltuk altı terleme tedavisi yaptırmanız mümkün. Bunun için botoks gibi geçici etkilere sahip olan tedavi yöntemleri varken aynı zamanda yüksek başarı oranına sahip olan MiraDry yöntemi de mevcuttur.

MiraDry koltuk altı terleme tedavisi tek onaylı tedavidir ve koltuk altı terlemesini kalıcı olarak yok eder. MiraDry tedavisinde amaç koltuk altı ter bezlerini tamamıyla yok ederek bir daha bu bölgede terleme olmamasıdır.

MiraDry tedavisi yapılırken elektromanyetik enerji kullanılır. Elektromanyetik enerji hassas ve kontrollü bir biçimde koltuk altı ter bezlerine yollanır. Böylece ter bezleri etkisiz hale getirilir ve terleme ortadan kaldırılmış olur.

MiraDry Tedavisi Süresince Ne Olur?

Doktor gözetiminde yapılan MiraDry tedavisinde, koltuk altı bölgeniz öncelikle uyuşturulur. Daha sonra doktorunuz MiraDry el aparatını koltuk altı bölgenize tutarak elektromanyetik enerjiyi koltuk altı ter bezlerinize iletmeye başlar. Bu işlemin sonunda koltuk altı ter bezleriniz etkisiz hale gelmiş olur.

Tedavi bittikten sonra genelde doktorunuz reçetesiz bir ilaç yazar ve ilacı kullanmanızı önerir. Ayrıca koltuk altı bölgenize birkaç gün boyunca buz koymanızı söyleyecektir. Tedaviden sonra normal hayatınıza devam edebilir ve birkaç gün içerisinde de egzersizlerinizi yapmaya dahi devam edebilirsiniz. Koltuk altı terlemesinden kurtulmak istiyorsanız koltuk altı terleme tedavisi yaptırmanızı öneriyoruz.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir

YUKARI
FİYAT SOR