Çağ Atlatan Güzellik Tarifi | Kleopatra Aşısı

/ / Anti-Aging & Gençleşme

Bugün insanlık tarihine damgasını vurmuş, en etkili ve en hırslı kadınlardan olan Kleopatra’nın hikayesini ve güzellik sırlarını konuşacağız. Tabii güzellik sırlarına değinmişken Kleopatra Aşısını anlatmamak olmaz. Başlıyoruz, hazır mısınız?

Estetik ve Güzellik kavramlarını tanımlamaya çalıştığımız dönemlerden tam yüzyıllar öncesine gidiyoruz. MÖ 69-30’lu yıllara. Büyük İskender’in ölümünden sonra Mısır’ın başına geçen Kleopatra’nın dönemine…

En başta söylediğimiz gibi konumuz estetik ve güzellik. Bu konuda kusur bulmak çok kolay ve hal böyle olunca hepimiz eksik yönlerimizin üzerini bahanelerimiz ile örtüyoruz. Aslında gururla, kendimizle barışık bir şekilde güzel olan veya olmayan her halimizle kendimizi sevmeliyiz.

Hayat çok zor, maddi olanaklarım yeterli değil veya kendime bakmaya zamanım yok gibi sözleri duyar gibiyiz. Kleopatra da acaba aynı sözleri söylemiş midir? Yoksa 15 yaşında kardeşi ile evlendirilirken bir zamanlar güzelliğiyle Sezar’a kendi gemilerini yaktıracağına emin miydi?

Venüs Tapınağındaki Heykel

O dönemden günümüze gelen bazı yazıtlarda şöyle yazıyor “Kleopara, Sezar ile ilk görüşmesinde şehrin kapılarında adeta bir Yunan Tanrıçası gibi duruyordur. Afrodit’i kıskandıracak güzelliğiyle Sezar’a aşk okunu kendi elleriyle fırlatır.” İlk bakışta aşk bu olsa gerek. O günden sonra Kleopatranın güzelliği karşısında çaresiz kalan Sezar, Venüs Tapınağına Kleopatra’nın heykelini diktirir.

Kleopatra Aşısı

Güzelliğiyle tarihe damga vuran bir Kraliçenin heykeli olur da aşısı olmaz mı?

Kleopatra Aşısı ile tanışın.

Belki dönemin şartlarına göre gemileri yaktıramayız ama ateş bacayı sarmışsa o ateşin etkisini arttırabiliriz. Yıllar geçtikçe zamanın etkisine yenik düşer oluyoruz. Cildiminiz kaybettiği nem ve parlaklık ile birlikte kolajen üretimimiz de azalıyor. Cilt kırışıklıkları, sarkmalar ve yıpranmalar derken kendimizi ihmal edersek sonunda erken bir yaşlanma bizi bekliyor olacak.

Kleopatra Aşısı Nedir?

Kleopatra Aşısı, pürüzsüz bir cilt hedefleyerek tüm cilt sorunları üzerinde iyileştirici bir etkisi bulunmaktadır. İçeriğindeki özel karışım ile cildimize nem ve parlaklık katarken, genç ve kusursuz bir cilt oluşumuna destek sağlar. Üstelik yalnızca on beş dakika içerisinde. Eğer kendinize ayıracak on beş dakikanız varsa ve uzman bir hekimden randevu almak isterseniz 444 94 54’ü arayarak sağlık danışmanı arkadaşlarımızdan randevu alabilirsiniz.

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI