Burun Dolgusu ile Altın Oranı Yakalayın!

/ / Anti-Aging & Gençleşme

Günümüzde, tüm teknolojik gelişmeler ile birlikte fotoğrafçılık algısı da bambaşka bir boyut almış durumda. Antik Yunan’dan günümüze gelen tabloları düşündüğümüzde artık her anı ölümsüzleştirmek tek bir dokunuş kadar uzağımızda. Fakat tek bir dokunuş bazen işleri kolaylaştırmanın aksine zorlaştırabilir. Nasıl mı? Tek bir dokunuş ile çekilen ardı arkası olmayan kareler, verilen pozlar ve sonrasında hiçbirini beğenmediğimiz fotoğraf yığınları.

İtiraf etmeliyiz, hangimiz yaşamıyoruz ki bu hissi. Çekilen her fotoğrafta dikkatle nasıl çıktığımıza bakarken hoşumuza gitmeyen bölgemiz neresi? Kimileri dişlerinden, kimileri kırışıklıklarından kimileri ise burun büyüklüğünden veya simetrisinden şikâyetçi olur.

Aslında tüm teknolojik gelişmeler gibi estetik müdahaleler de bir o kadar gelişti diyebiliriz. Siz de burun ve çevresindeki var olan bozuklardan şikâyetçi iseniz ve söz gelimi ameliyat, neşter gibi korkularınız var ise gelin sizi Burun Dolgusu işlemi ile tanıştıralım.

Ameliyatsız Ama Estetik Bir Görünüş

Kulağa ilk başta garip geliyor olabilir, artık o kadar çok alıştık ki her sorun karşısında ameliyat çözümünün sunulmasına, ameliyatsız estetik bir görünüme kavuşmak hayal gibi gelebilir. O halde hayallerimize kavuşmak için ve çekilen o fotoğraflarda beğenmediğimiz burnumuzu güzelleştirmeye ne dersiniz?

Burun Dolgusu

Burun dolgusu işlemi ile neler yapılabilir. Öncelikle çoğumuz burun bölgesi ile ilgili aynı şikayetlerden yakınıyor olabiliriz.

Bunlar;

  • Burun bölgesindeki var olan eğrilikler
  • Burun ucundaki düşüklükler
  • Sağ veya sol kısımda oluşan asimetrikler veya burun-dudak / burun-alın orantısızlığı olabilir.

Burun dolgusu işlemi ile birlikte ameliyatsız bir şekilde yüz bölgesinde altın oran görüntüsüne yaklaşan sonuçlar yakalanabilir. Ayrıca tüm bu eğrilik ve asimetrik görüntüler de azaltılabilir. Burun dolgusu işlemi cerrahi yöntemlerin aksine oldukça avantajlı ve işlem sonrası günlük yaşantıyı kesintiye uğratmayacak bir işlemdir.

Selfilerin Aranılan Yüzü Geri Dönüyor

Burun dolgusu işlemi ile birlikte hayatımıza kaldığımız yerden hız kesmeden devam edebiliriz. Üstelik artık yüzümüz ile orantılı ve estetik bir burun görüntüsüyle. Artık ufak bir dokunuş ile hem fotoğraflar da hem de girdiğimiz her ortamda kendimizi beğenmememiz için hiçbir sebep yok.

Tabii ki ufak bir detayı belirtmek gerekir, işlemin kalıcılığı ömür boyu olmamakla birlikte 18 aya kadar kalıcı olabilir. Basit ve pratik bir işlem için doğru bir seçim yaparak istediğimiz sonuçları elde edebiliriz.

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI