Bakış Açınızı Değiştirecek Estetik İşlemleri

/ / Anti-Aging & Gençleşme

Bedenimiz yaşantımızı ortaya çıkartan en önemli etken olabilir. Yüz ifademiz bizi mutlu gösterirken bakışlarımız yorgun gösterebilir. Mutsuzluktan kendimizi yemeğe vurabilir ve ertesi güne şiş bir yüz ile başlayabiliriz. Yani aslında bizi tanımlayan en önemli unsurdur bedenimiz.

Arada ufak değişikler gerekiyor, mutlu olmak için alışverişe gitmek, sendromdan çıkmak için kuaföre gitmek gibi bazen yüzümüz üzerinde de ufak dokunuşlar gerekince haliyle bir estetik merkezinin kapısını çalmamız gerekiyor. Bu durum da hepimizin bir ameliyat korkusu var tabi ama ya ameliyatsız ve tam da ihtiyacımıza göre bir işlem bulduysak…

O zaman bakış açımızı değiştirmeye bakışlarımız ile başlıyoruz. Önümüzde iki alternatif var

Fox Eyes Estetiği
Badem Göz Estetiği

Badem Göz Estetiğini elbet duymuşsunuzdur. Fakat Fox Eyes estetiğini henüz bilmediğinizi varsayıyoruz. Çünkü Türkiye’de henüz uygulanmaya başlanmadı ya da uygulandı da biz mi duymadık?

O halde duyduk duymadık demeyin, Maya Estetik’in uzman hekim kadrosu Fox Eyes estetiğini uygulamaya başladı. Malum estetik ve güzellik denildiğinde Maya Estetik kalitesinden söz etmemek olmaz. Türkiye’de çokça uygulanan Badem Göz Estetiğinden sonra üzerindeki ameliyat korkusunu atamayanlar ve yorgun bakışların yerini doğadan gelen o çekici ve etkileyici bakışlara bırakmak isteyenleri şöyle bir düşünmeye davet ediyoruz.

Badem Göz Vs. Fox Eyes

Amacımız iki güzel estetik operasyonunu yarıştırmak değil, sadece öncesinde ufak bir fikir alışverişi… Yoksa söz konusu etkili bakışlar olunca buna kim hayır diyebilir ki?

Öncelikle badem göz ve fox eyes estetiği kişinin estetik algısına hitap eden bir işlemdir. Önemli olan yüz çevremiz ve göz yapımızın estetik açıdan bu işleme uygun olup olmamasıdır. Tabii ki bu durumda uzman bir hekim görüşü de şart demeliyiz. Biz işlemlere ufak yorumlar katarken siz de eğer bu işlem hakkında bilgi almak istiyorsanız mayaestetik instagram sayfası üzerinden hekimlerimize sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Özellikle yapı itibariyle düşük göz yapısına sahip kişiler tarafından tercih edilen bu işlemlerde badem göz estetiği plastik cerrahi bir operasyon olurken Fox Eyes estetiği, Fransız askısı işlemi gibi ameliyatsız bir şekilde gerçekleşen ve yüz üzerinde kesi izi olmadan tamamlanan bir işlemdir.  Çok yakında Fox Eyes esteti ile ilgili yeni yazılarımız ile görüşmek üzere diyoruz. Takipte kalın…

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI