Badem Gibi Gözlere Sahip Olmaya Ne Dersiniz?

/ / Plastik Cerrahi

Üzerine sayfalarca yazı yazılabilecek bir estetik işlemi ile karşı karşıyayız. ‘’Badem Göz Estetiği’’. Adından da anlayacağımız üzere badem gibi hafif çekik ve kalkık gözlere kavuşmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirebildiği bir estetik operasyonu badem göz estetiğini bu hafta blog yazımızda ele alacağız.

Dünyaca ünlü isimlerden duyduğumuz ve gördüğümüz badem göz estetiği ülkemizde de epey popüler bir işlem haline gelmiştir.

Siz de bakışlarınızda devamlı yorgun, baygın ve üzgün bir ifade olduğunu düşünüyor musunuz?

Eğer öyleyse sizde bakışlarınızı kalıcı bir estetik işlemi olan ‘’badem göz estetiği’’ ile daha anlamlı ve çekici bir hale getirebilirsiniz.

Gözlerinizdeki çekikliği saçlarınızı gergin bir toplama ile sağlamaya ufak bir mola…

Badem Göz Estetiği Nedir?

Daha anlamlı ve derin bakışlar herkesin hayalidir. Badem göz estetiği ile göz estetiğini sağlamak aynı zamanda asimetrik olan göz yapısı için uygulanan mini cerrahi bir işlemdir.

Kimlere Uygulanır?

Kadın – Erkek herkese uygulanabilen bir işlemdir.

Nasıl Uygulanır?

Mini bir cerrahi işlem olan badem göz estetiği alanında tecrübeli ve uzman plastik cerrahlar tarafından uygulanmalıdır. Sedasyon ile uygulanır. Hasta işlem sırasında herhangi bir şekilde ağrı ve acı hissetmez. Badem göz estetiğinde göz kenarından açılan küçük bir kesi ile göz köşesini (dış köşeyi) aşağıda tutan yapıyı serbestleyip onu yukarıda yeni bir yere transfer edilme işlemidir. Daha sonra açılan bu kesilere kendiliğinden eriyen ipliklerle dikiş atılır. İşlemden 10 gün sonra kontrol muayenesine gidilir.

Uygulama Ne Kadar Sürer?

Yaklaşık 30 ile 45 dakika arasında süren bir işlemdir.

İşlem Sonrası Dikiş İzi Kalır mı?

Dikiş izi kalmamaktadır.

Badem göz estetiği denilince akla ilk gelen isim Bella Hadid.

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI