Örümcek Ağı Estetiği İle Zamanı Geri Alın

/ / Anti-Aging & Gençleşme

Örümcek ağı estetiği ya da ameliyatsız iple yüz germe adı verilen operasyon yer çekimine ve çevresel faktörlere bağlı olarak ciltte oluşan deformasyonların tedavisi amacı ile geliştirilmiş bir yöntemdir. Uygulama kalemi ile öncelikle cildin nerelerine ip yerleştirileceğinin tespiti yapılır, daha sonra uygulama planı dahilinde ameliyat ipi cildin altına yerleştirilerek işlem sonlandırılır. Bu işlem zannedilenin aksine herhangi bir cerrahi ya da anestezi gerektirmeyen bir operasyondur. En büyük avantajı ise anestezi gerektirmeyen bir işlem olmasına rağmen alınan sonuçların nerdeyse cerrahi işlemlere yakın sonuçlar vermesidir. Diğer bir avantajı ise vücuda herhangi bir hacim kazandırmadan kişinin kendi sahip olduğu vücut yapısını şekillendirmesidir ve 2 seneye kadar kullanılabilir.

Yapılan araştırmalara göre cildin genç kalmasını sağlamak amacı ile yapılan beş favori uygulamanın en başında gelmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sürekli canlı, sıkı bir cilde sahip olmak artık mümkün. Ameliyata gerek kalmadan cildi genç ve dinamik gösteren çeşitli uygulamalar varken örümcek ağı uygulaması ile 10 yıl geriye dönebilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi de bulunmuyor. Tabii uygun koşullar ve uzman hekimler tarafından yapıldığında. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ile karşı karşıya kalmak kaçınılmaz olacaktır.

Ameliyatsız İple Yüz Germe İşlemini Kimler Yaptırabilir?

Özellikle yüz bölgesinde yer çekimi ya da çeşitli faktörlerin etkisi ile sarkma, kırışma, elastikiyet kaybı gibi sorunlar yaşayanlar için birebir. Günlük hayatın yoğun temposu içerisinde hızlı ve etkili bir çözüm yolu arayanlar için de bulunmaz bir nimet diyebiliriz. Çünkü bu uygulama sonrasında herhangi bir morarma görülmeyeceği gibi bir pansuman işlemine de gerek olmayacağı için işlemin hemen bitiminde günlük yaşantınıza devam edebileceksiniz. Uygulanması da oldukça kolay ve hızlı olan bir işlem olduğu için etkisini kaybettikten sonra çok kolay bir şekilde yenilenebilir.

Yaşlanmanın ilk belirtilerini ilk gösteren bölgemiz yüzümüzdür. Özellikle boyun kısmında oluşan sarkmalar ve kırışıklıklar artık yaşlandığımızın habercisidir. Bunun nedeni ise yüzümüzdeki kolajın yapısının azalmasıdır. Yüz ve boyun bölgesi için öncelikle tercih edilip, ancak vücudun her yerine uygulanabilen bir işlemdir. Eğer sizin de bahsettiğimiz gibi sorunlarınız varsa ve siz de gençleşmek için ameliyat olmak istemeyenlerdenseniz ameliyatsız iple yüz germe işlemi tam size göre.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir

YUKARI