Annelik Estetiği Mommy Makeover

/ / Plastik Cerrahi
Annelik Estetiği Nedir ? Mommy makeover Hangi operasyonları kapsar ?

Her yeni güne yeni bir estetik akımıyla gözümüzü açıyoruz. Bunlardan bir tanesi de annelik estetiği. Yazımızın devamında annelik estetiği hangi estetik operasyonları ve medikal işlemleri kapsar birlikle göz atalım.

 

Annelik Estetiği Nedir ? Mommy makeover Hangi operasyonları kapsar ?

 

ANNELİK ESTETİĞİ NEDİR?

 

Annelik estetiği, birçok kadının gözünü korkutan, o doğum sonrası oluşan deformasyonları gidermek için uygulanan efsane bir kombine işlemdir. Bu kombine işlemlerin neler olduğuna bakalım.

Bunlar; Meme Estetiği (meme küçültme,  meme toparlama ve meme dikleştirme), Liposuction (karın, bacak, bel, sırt, kollar,popo, iç bacak, karın) Karın Germe ve Vajina Estetiğidir. Annelik Estetiği (doğum sonrası estetik, momy makeover) yaptırmayı düşünen kişiler bu estetiklerden bir yada birden fazlasına ihtiyaç duyabilir. Burada önemli olan detay kişinin ne istediği ve doktorunun görüşleridir.

Doğum sonrasında sarkan göğüslerinizden, inatçı, ne yapsanız eritemediğiniz yağlarınızdan, sarkan ve bir türlü toparlanmak bilmeyen derinizden, doğum sonrası genişleyen yada sarkan vajinanızı Annelik Estetiği ile eski formuna getirmek artık çok kolay.

 

ANNELİK ESTETİĞİ HANGİ YAŞ GRUBUNDA UYGULANIR?

 

35 ile 55 yaş arası herkese uygulanabilir.

 

MOMMY MAKEOVER AMELİYAT SÜRECİ NASIL İŞLER?

 

Kombine bir işlem olan Annelik Estetiği, akıllara ilk şu soruyu getiriyor. ‘’İşlemlerin hepsi aynı anda uygulanabilir mi?’’

Hayır. İşlem sıralamasına göre 3 ile 4 ay aralıklarla işlemler uygulanır. Bu sayede sosyal hayata geçmeniz daha kolay bir hale gelir.

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YUKARI